The Witcher Serisinin Dördüncü Kitabı Ön Siparişte!

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: The Witcher Serisinin Dördüncü Kitabı Ön Siparişte! – Kayıp Rıhtım

image

The Witcher serisinin merakla beklenen dördüncü cildi “Nefret Çağı” önümüzdeki hafta raflarda olacak. (DEVAMI…)

7 Beğeni

Fakat ne kitaptı :krs: Kalbimdeki en büyük yer halen 2. kitaba ait olsa da, bu da iyi ve akılda kalıcıydı. Bir de tabii büyücüler adası sahneleri unutacağım türden değil :heart:

2 Beğeni

4’lü set olarak satışa sunmuşlar.3’lü set bugün elime ulaştı yapılır mı bu :frowning:

Çok teşekkürler haber için. Sipariş geçildi bile. :slight_smile: Şimdi sırada Pegasus Yayınları’nın Witcher için yayımlayacağı özel kitaba geldi. Umuyoruz ki onu da kısa zamanda görürüz.

Bu güzel seriyi dilimize kazandırdığı için tekrardan teşekkürler kendilerine.

1 Beğeni

vatana millete hayırlı olsun
Darısı 5-6-7 nin başına
(yamulmuyorum değil mi 7 kitaplık bir seri idi)

Bu seri hakkında keşke biri inceleme yazısı yapsa da ön yargılarımı yıksa .

İşte o şok inceleme:

Bir de yıllar önce şöyle bir Witcher öyküsü çevrilmiş bi yerlerde:

3 Beğeni

Ciddi olamasınız bu kitap bu kadar gerçekçi mi

Bugün günlerden hüzün :disappointed:

1 Beğeni

Dayanamadım verdim siparişi :slight_smile: Haftaya doğum günüm hediye ettim kendime.

3 Beğeni

4’lü set olarak siparişi verdim.Bilgilendirme için Teşekkür Ederim :slight_smile:

Doğrudur, seri 7 kitap.

1 Beğeni

Alternatif Witcher serisi hayran kapak tasarımları

*Alternatif kitap kapaklarıyla ilgili bir başlık olursa bu iletiyi o başlığa da taşırım :smiley:

4 Beğeni

Serinin kapakları hiç hoşuma gitmiyordu. Bilgisayar oyunundan alınmış screenshot gibi duruyordu .

Şimdi bu hayran yapımı kapakları gördüm.

Artık serinin sadece orjinal kapakları değil hayran kapakları da hoşuma gitmiyor.

Demek ki neymiş : konu witcher olunca doğru düzgün kitap kapağı yapılamıyormuş

1 Beğeni

Favorim hâlâ yenilenmiş Lehçe kapakları. Her biri kitabın içeriğiyle bütünlüklü ve önemli bir sahneyi betimliyor.

Doğum günün kutlu olsun şimdiden @zweig :slight_smile:

10 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile: @mit

Kitaplar Almanca’dan çevrilmemiş miydi?

Evet almancadan çevrildi.

1 Beğeni

Üçüncü kitabı şimdi bitirdim, dördüncüye geçiyorum. Regaip Minareci’nin ellerine sağlık. Çok güzel, akıcı, keyifli bir çeviri olmuş. Kitaptaki konuşmalar ne keyifli yahu!

1 Beğeni

Çok pahalı ya. Telif hakkından dolayı mıdır acaba? 400-450 sayfa kitap 40 tl etiketle basılır mı hiç?