Thor: Love and Thunder'ın Christian Bale ve Russell Crowe'lu Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Thor: Love and Thunder Fragmanı Yayınlandı – Kayıp Rıhtım

image

Thor: Love and Thunder fragmanı yayınlandı. Yeni fragman, Marvel Sinematik Evreni’nin bir sonraki filmine daha iyi bir bakış sunmasının yanı sıra hayranların Christian Bale’in canlandırdığı Gorr ve Russell Crowe’un oynadığı Zeus karakterlerine de göz atmalarını sağlıyor. Chris Hemsworth, yıldırım tanrısı olarak dördüncü solo macerası için Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüyor. İlk olarak 2011 yılında MCU’ya… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Christian Bale’in ten rengi makyaj veya cgi değil. Bir mağarada dört yıl güneş görmeden zaman geçirerek ten rengini değiştirecek bir diyet uygulamış.

5 Beğeni

Aklıma direkt “Makinist” filmi geldi.

1 Beğeni

Bu Thor’un çektiği nedir ya! Bu filmde de sevdiği birini kaybediyormuş.

Spoiler

Yeniden bomboş film çekip milyonları cepleme zamanı.

Hocam zaten spoiler demeden spoiler’ı vermiş oldunuz. :slight_smile:

1 Beğeni

İlk fragmana göre çok daha iyi bir fragman olmuş. Karakterleri çok beğendim. Umarım senaryo güzeldir de dolu dolu bir film keyfi süreriz.

Bu serinin 3. filmi neydi ya. Berbatı resmen.

Bu da ilk mesaj gibi espri sadece. Görseli görünce anlaşılır sanmıştım.

1 Beğeni

Korkudan tıklamamıştım ki :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Zevkler meselesi tabi ama benim çok hoşuma gitmişti.

Thor - Ragnarok

2 Beğeni

Bence espirileri biraz fazla suluydu. Galaksinin Koruyucuları bu konuda daha iyi.

1 Beğeni

Komedi kategorisinde mi olacak yoksa süper kahraman kategorisinde mi? Göreceğiz.