Tiyatro ve Sinemanın Usta Oyuncularından Rasim Öztekin Yaşamını Yitirdi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/rasim-oztekin-olum/

Rasim Öztekin aramızdan ayrıldı. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu iki gün önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tiyatro ve sinemanın en sevilen oyuncularından biri olan Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde kötüleşti. Fenalaşan Öztekin’in kalp krizi sonucu kalbinin… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Çok sevdiğim bir sanatçıydı. :sob: :sob:

1 Beğeni

Türk sinemasını o kadar az takip etmeme rağmen izlediğim kaliteli filmlerin çoğunda bulunmuştur. Gerçekten büyük oyuncuydu. Son 1-2 gündür ülkece iyi haber duymaya muhtaç kaldık. İyi şeylerin zamanla oluşması ve kötü şeylerin ardı ardına gelmesi ne kadar da yıldırıcı bir durum.

3 Beğeni

Çok üzüldüm ben de. Çok değerli bir komedyenimizdi. Hey gidi Bob Marley Faruk hey. :cry:

2 Beğeni

Daha öğlen saatlerinde Pardon filminin kısa kesitlerini izleyip gülüyordum. Akşam bu haberi almak kötü oldu. Allah rahmet eylesin. Tiyatro camiası bir ustayı daha kaybetti.

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin.

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin… Arka arkaya Pardon filmini o kadar çok izlemiştim ki repliklerini ezberlemiştim.

Güle güle Rasim Öztekin

Ondan bize Bob Marley Faruk, Muzo,Fehmi Baba Sürmeli ve daha niceleri kaldı…

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Yaşayan en büyük oyunculardan biriydi.

2 Beğeni

Çok büyük oyuncuydu. Sanat abidesiydi. Ruhu şad olsun.

1 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Gerçek bir sanatçıydı.

1 Beğeni

Huzur içinde uyu. :worried:

Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm. Değerli bir sanatçıydı :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Üzüntü verici.

1 Beğeni

Kuddusi babamızı kaybettik.

1 Beğeni