Tom Cruise'dan Küfürlü Tepki: Görevimiz Tehlike 7 Setinde Covid Tedbirlerine Uymayan Ekibe Sert Uyarı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/tom-cruise-kufurlu-tepki-gorevimiz-tehlike-7-covid-tedbirleri/

Şu sıralar çekimleri devam eden Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinden sızdırılan ses kaydı gündem oldu. Tom Cruise, Covid-19 tedbirlerine uymayan personele küfre varan bir dille tepki gösterdi. Görevimiz Tehlike 7 filminin çekimlerine 2020’nin ilk aylarında başlanmıştı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını Mission: Impossible 7’ı da vurdu. Hatta yapım, bu gerekçeyle çekimi… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Bu nasıl bir üslup ya. Binlerce insan evine iş götüremiyormuş o yüzden geceleri uykuları kaçıyormuş güya. Sanki filmi sette çalışanlar için çekiyor. Kendi cebin daha fazla dolsun diye film çekiyorsun ondan sonra sizi çok düşünüyorum uyuyamıyorum. Bu zenginlerin arsızlığından gına geldi artık. İnsanların evlerine götürdüğü ekmeği çok düşünüyorsan her şeyi ben yapıyorum stüdyoyla görüşüyorum sizi kovarım diye tehdit etmezsin.

1 Beğeni

Adam filmin yapımcısı aynı zamanda ve sonuna kadar haklı.

1 Beğeni

Adam küfür etmesi dışında tamamen haklı. Çalışma arkadaşlarını tehlikeye atanları işten kovmakla tehdit etmesinde bir sıkıntı yok.

1 Beğeni

Bana kalırsa Tom Cruise sonuna kadar haklı. Çalışan ekibin bu virüsten haberi vardır zannediyorum. Zira neredeyse 1 yıl olacak. En sakin adam bile bu virüsü önemsemeyenler yüzünden sinir krizi geçirir. Gün içinde dışarıda, markette falan hala maskesiz mesafesiz insan görüyorum. Uyarıyorsun tınmıyor.