Total War: Three Kingdoms - Kırılgan Koalisyon Despota Karşı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/total-war-three-kingdoms-inceleme/

Masum görünen anlaşmalar, ihanetler, arkadaşlıklar, koalisyonlar… Zalimi yıkma amacıyla çıkılan yoldaki binbir türlü vicdansızlık. Merakla beklenen Total War: Three Kingdoms oyununu inceledik. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Konsola çıksa ah keşke diyeceğim yegane pc oyunu.

1 Beğeni

Dynasty Warriors: Empires’ı PS2’de oynadığımdan beri şöyle güzel bir Üç Krallık strateji oyunu arıyordum. O oyunu buldum ama bilgisayar patates işte :confused:. Eh, videolara devam.

1 Beğeni

Oyuna “Mandate of Heaven” adlı yeni bir ek paket geliyor. Bu paketle birlikte karakerler, gruplar vesaire birçok yenilik geliyormuş. Yayınlanan fragman da tatlı olmuş.

Şu da detayları görebileceğiniz 10 dakikalık oynanış videosu.

1 Beğeni

Sırf total war oyunları hasretim için pc toplayasım var. Mediaeval total war 1den sanırsam Empire total wara kadar hepsinin canını çıkarmıştım. Benim için en iyisi her zaman Mediaeval Total War 2 olmuştur. Moğol, Timur baskınları, cografi keşifler, amerika expansion paketi. Hey gidi günler. Alttan winampta Mansur Ark şarkıları ile ne oynardım.

2 Beğeni

Bu başlığı görünce canım çekti. Total War Shogun’u çok oynamışımdır. Oyunda topraklarımı büyüttükçe herkes bana saldırırdı. Aman şehri vermeyelim, dur şu ticaretim bozulmasın diyerek kara kara düşünürdüm. Bazen de kıl payı kaybedilen muharebeler olurdu veya en sevdiğim generali kaybederdim. Hemen Alt+F4 cekip yeniden oynardım. Ufak tefek hileler olur illa :slight_smile: Rome 2’de çok oynadım, sonrasında başka bir oyununa bakmamıştım. Eğer kaldırırsa ben bu oyuna bir gireyim.:yum:

2 Beğeni

19 Mart’ta çıkacak yeni ek paket "A World Betrayed"i yine güzel bir sinematik fragmanla tanıtmışlar.

1 Beğeni