Trivia Hata ve Öneriler

Soruyu beklemeye aldım tekrar düzeltince haber verin tekrar aktif edelim

Sorularda düzenleme seçeneği ekleyebilirsiniz belki. Benimde eklediğim bir soruda yazım hatası var, düzeltemiyorum dolayısı ile. Değişiklik sebebi çoktan seçmeli olarak sorulabilir böyle soru onaylarken nereye bakmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Hata bildirimi için açıklama kısmı var. Yayında olan sorular için bir çalışma sürüyor.

Bu hafta değil ama haftaya Cuma günü büyükçe bir güncelleme gelecek.

Netten de telefondan da giremiyorum bugun… Hata veriyor. Bir duyuru filan yapildi mi? (Sorun birtek bende mi var. Hem tel hem pc ayni hatayi veriyor)

Hata nedir? Ekran görüntüsü gönderme şansınız var mı

1 Beğeni

Bu telefonda olan. Ama bilgisayarda da ayni hata var

Ben herhangibir sorun yaşamıyorum. İki cihazdan da gayet rahat girebiliyorum. :thinking:

Bende de sorun yok. Günlük girip çözüp çıkıyorum günlük rutinim oldu :smile:

1 Beğeni

404 hatası çok garipmiş. Şehir dışında olduğumdan detaylı bakamayacağım lakin ofise geçer geçmez derinlemesine bir inceleme yapacağım.

2 Beğeni

Özgür mutalaka bir bak abi normal degil. 2 ayri yerden daha denedim yok… ben kendi profilimle girince acamiyorum

Chrome üzerinden girdiğimde bana da hata veriyor.

Sfari üzerinden girdiğimde açılıyor ama geçen gün de dediğim gibi, ilk sorudan sonra donuyor.
Not: Mobil değil Mac üzerinden deniyorum.

Aynı hata bende de var.

Yeni bir durum oluştu. Opera tarayıcı ile pc den girebiliyorum. Telefon tarayıcı fark etmeksizin, pc ise chrome, explorer ile katiyen girmiyor.

2 Beğeni

Sorunun kaynağını bulamadım lakin bir yöntem buldum. Kayıp Rıhtım Trivia! sayfasından giriş yapınca düzeliyor ve aynı hatayı tekrar etmiyor. Muhtemelen Firefox cache mekanizması ile ilgili bir hata ama cache boşaltınca çözülmüyor.

Bu yöntemi deneyip bilgi verebilirseniz sevinirim.

1 Beğeni

Evet, bu şekilde açıldı.

Sunucuda bir çalışma yaptık. Bu sorun düzelmiş olması lazım. Eğer ekranınızda sunucu bakimi yapiliyor mesajı görürseniz lütfen dns önbelleklerini boşaltın. Bu işlem yapmak için aşağıda paylaştığım likleri takip edebilirsiniz.

windows 10 dns önbellek silinmesi;

Linux ve Mac için:

Özgür bu konuyla alakalı mı bilmiyorum ama iki gündür, hangi ortamdan girersem “https://forum.kayiprihtim.com” sitesi kullanıcı adı şifre istiyor. (Daha önce bir kere giriyordum hafızaya atıyordu. Bilgisayarların ve browserların şifre hatırlama opsiyonu açık) Farklı bilgisayarlarda da deneme yaptım.

Trivia sorunu şimdilik sadece OPERA’da sıkıntı yaratmıyor. Telefon ve diğer browserlarda sorun devam.

Forum tarafında bir değişim olmadı. Forum profilinde tercihler kısmında “hepsini çıkış yap” gibi bir seçenek var bu seçeneği kullanım tüm oturumları temizleyip deneme yapabilirsen sevinirim.

Tüm browserlarda cache’i boşaltıp deneme şansın olur mu? Bu sabah yaptığım sunucu değişikliği ile birlikte bu hatanın gitmiş olması gerekiyor. Bundan emin olmamın sebebi eski sunucuya bağlanınca firefox 404 vermeye devam ediyor :slight_smile:

Hepsine cevabim olur…
Ama aksam deneyebilecegim sonucu yazarim.

Sorun cozuldu sanirsam. Her bir yerlerden giriyorum