Türkiye'de yayın yapan internet kitap satış siteleri

(yaşar) #334

İdefix den kimse bir şey almasın 23 mayıs dan beri kargoyu gönderemiyorlar ve 2 kere müşteri hizmetlerini aradım hepsi ayrı kafadan bir şey söylüyor sanırsın yurt dışından kargo gelecek.

Ben de idefix kargosu bekliyordum. Sonrasında bir de yurtiçi kargonun teslim etmesini bekliyordum. En sonunda şubeye gidip kendim alayım dedim. Koli tamamen ıslanmıştı. İçini açtırdım görevliye. Kitaplar da ıslanmış tamamen. İdefix’de saolsun direk koliye koymuş kitapları.

(yaşar) #336

Benim yurtiçi kargoyla hiç sorunum olamadı her zaman kapıya kadar kargoyu getirdiler ama idefix saolsun kargoyu verirse onlarda getirecek.

Kitapseç’den yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu? 3-4 gündür kargoya verildi olarak görünüyor.

(Kenan Ulusoy) #338

Evet. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Kargoya verilmiş ama kargo takip numarası gözükmüyor.

Müşteri hizmetlerini aradım. Yaklaşık 15 dakika sonra kendilerine ulaştım (bekleyenler arasında 29. Sıradaydım). Kargo takip numarası sisteme yansımıyormuş. Kargo şirketi mesaj olarak gönderiyormuş. Ama bana herhangi bir mesaj gelmedi. Müşteri hizmetlerini ararsanız onlar takip numarasını söylüyor.

(Kenan Ulusoy) #340

Çok teşekkür ederim. Arayım o zaman.

Arkadaşlar, İlknokta’ya nasıl ulaşıyorsunuz? ‭0 (216) 700 10 48‬ Nolu telefonu dünden beri arıyorum cevap verilmiyor. Sitede iletişim numarası olarak bu verilmiş

Yoğunluktan telefonlara yanıt veremiyor olabilirler. Ben her seferinde bu numaradan rahatlıkla ulaşabiliyorum.

Gerçekten mi? İlginç valla. Dünden beri o kadar çok aradım ki. Pazartesi yine ararım

(Barış) #344

Hangisinden alsam hangisi daha çabuk gelir? Bir de ilknoktada 75 liraya tamamlamam
gerekiyor. :face_with_raised_eyebrow: (İkisinden de almadım daha önce)

Babil’e bakın. Stokta var mı? fiyat yakınsa ve stokta varsa Babil en erken gelir. İlk nokta erken geliyor ama bayram nedeniyle forumda yazanlara bakarsak biraz gecikmeler olmuş.

Nşa’da İthaki için en erken İlknokta ama son zamanlardaki yoğunluktan dolayı bence de başka sitelere bakın. @alper’ in dediği gibi Babil’de indirimde İthaki, Okuoku’da güvenilir ama hızı biraz yavaş 2 defa alışveriş yaptım. Çok hızlı değiller.