Ubisoft Açık Dünya Bir Star Wars Oyunu Geliştiriyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/ubisoft-star-wars-oyunu-acik-dunya/

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya Star Wars oyunu için hazır olun! Disney, ellerindeki fikri mülklerin kıymetini bilmediği için eleştiri oklarının hedefi haline gelirken şirket perde arkasında hatırı sayılır miktarda projeler geliştirmekle meşgulmüş. Gizlice yürütülen projeler nihayet yavaş yavaş önümüze gelmeye başlıyor. Henüz iki gün önce size bildirdiğimiz Disney çatısı altında Lucasfilm Games’in kuruluşunun haberinin teri… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Şimdi bunda kule açma görevi de olur dimi?

1 Beğeni

Şimdi ne desem bilemiyorum. Diğer yandan son Assassin’s Creed oyunları güzel diyorlar ama bir yandan da Watchdogs 3 var. Ayrıca yukarıdaki yoruma da katılıyorum. Kule açma görevi… Yani gerçekten bilemiyorum. Her şey olabilir şu anda bu oyunla ilgili. Bekleyip görmek lazım.

Eğer Assassin’s Creed serisinin son oyunlarında kullandıkları oyun motorunu, mekanikleri ve dinamikleri genişleterek ortaya farklı bir şey çıkarırlarsa harika olabilir.

Ha bu benim için bir şey ifade eder mi? Farklı bir Assassin’s Creed oyunu gibi olabilir. Ben hâlâ KOTOR tarzı bir oyun bekliyorum. Doyamadım.

1 Beğeni

Oyunu The Division oyununu yapanlar yapıyormuş. Büyük ihtimalle Loother Shooter dedikleri türde olacak. En sevmedigim oyun türüdür :face_vomiting:

1 Beğeni

Umarım iyi olur.

1 Beğeni

Açık dünya oyunlarını seviyorum güzel olur bu :grinning: