Üç Silahşorlar Filmi Yapımcısını Buldu: Eva Green'li Yeni Uyarlama 2 Kısım Halinde Gelecek

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: The Three Musketeers Filmi Yapımcısını Buldu – Kayıp Rıhtım

Yeni Üç Silahşorlar filmi yapımcısını buldu. Oyuncu kadrosunda Eva Green ve Vincent Cassel gibi isimlerin bulunduğu The Three Musketeers filminin yapımcılığını Dimitri Rassam üstlenecek. Fransız yazar Alexandre Dumas tarafından 1844 yılında tefrika edilmeye başlanan Üç Silahşorlar, bugün dünya klasikleri yer arasında yer alan kült bir yapıt. Athos, Porthos ve Aramis (ve sonradan Dartanyan) karakterlerinin maceralarını… (DEVAMI…)

4 Beğeni

BBC’nin yaptığı Silahşörler dizisindeki oyuncuları o kadar başarılı buluyorum ve o kadar seviyorum ki yeni oyunculara ısınır mıyım bilmiyorum. Dizi sadece karakterleri almıştı. İlk kitaptaki karakterlerin karşılaşma sahneleri dizide benzer olarak işlense de ileriki bölümler tamamen bağımsızdı. Dizide M’lady karakterini çok seviyordum. Kitapta ise nefret ediyordum. Çok detay hatırlamasam da filmini izlemiştim. Umarım yeni uyarlama kitaba sadık fakat kitabın ilerleyişinden daha hızlı olur :smiley: .

Sonunda Fransızlar Hollywoodun yıllarca rezil rüsva ettiği klasiklerine sahip çıkıp şanına yakışır bir uyarlama yapmaya karar vermişler.

Eva Green izlemek için yeter de artar bile. Penny Dreadful dizindeki oyunculuğu neydi öyle.