Uncharted Oyununun Sinema Uyarlamasında Başrol ve Vizyon Tarihi Netleşti

(Devrim Beyaz) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/uncharted-uyarlamasi-basrol-vizyon-tarihi/

Sevilen video oyunu Uncharted için yapılan uyarlama filminde vizyon tarihi ve başrol nihayet netleşti! Spider-Man: Homecoming’in yıldızı başrol koltuğuna oturdu! (DEVAMI…)

(Hüseyin gök) #2

Çöp olmuş tamam izlemeye bile gerek kalmadı.

(Buyici) #3

Neden öyle dedin ki şimdi bak keyfim kaçtı?

(Hüseyin gök) #4

Avengers ve spider man filimlerin de hiç beğenmemiştim.Bu filimde de kötü oyunculuk olacak gibi.Ayriyetten bu kadar genç bir oyuncuyla başlamaları tamamen farklı bir uncharted yapacakları demek.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #5

Oyunlardaki hikayeler çok iyiydi. Birebir uyarlama olursa tadından yenmez. Yok kendimizden bir şeyler katalım, şuda olsun derlerse batar tahminimce. Herkes oyundaki atmosferi bekleyecek ben bekliyorum. O aksiyon, kovalamacalar olmazsa olmaz. Film kaç dakika olacak acaba 90 dakika falan olmaz inş. 150 den aşağısı kurtarmaz.

(Hüseyin gök) #6

Oyuna dair ara hikaye olur diye düşünüyorum.Onun dışında bu seri için büyük bir faciya olur yoksa

(Deniz) #7

Sony oyunları filme çekmeye başlamış çok sevindirici bir haber. Uncharted’i hiç sevmemiştim gerçi o ayrı bir mevzu. Darısı GOW’ın başına diyelim. :smiley: