Ünlü Müzikalden Uyarlanan "Cats" Filminden İlk Fragman

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/muzikal-cats-fragman/

Yönetmenliğini Tom Hooper’ın üstlendiği Ian McKellen, Idris Elba, Taylor Swift gibi isimlerle öne çıkan müzikal uyarlaması “Cats” filminden ilk fragman yayınlandı. (DEVAMI…)

Bunun yerine Thunder Cats sinemaya uyarlansaydı :smile:

3 Beğeni

‘‘Bunun yerine Thunder Cats sinemaya uyarlansaydı’’ katılıyor ve ekliyorum: Bunun yerine Thunder Cats sinemaya uyarlansaydı… :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Thunder Thunder Thunder Cats, hoooooooo.
Sabah TopGun fragmanı, şimdi Thundercats sohbeti. Orta yaş bunalımının kıyısındayım.

2 Beğeni

Hocam şimdi sinemada Cheetara ve Pumyra’yı kanlı canlı izleseydik ne güzel olmaz mıydı ?? :smiley:

2 Beğeni

:smiley: :smiley:
Harika olurdu. Hatta Youtube’da fanmade bir iş var bu konuda.

2 Beğeni

Milla Jovovich=Cheetara diyorum ve kenara çekiliyorum hayali bile güzel be :smiley:

2 Beğeni

Zaten bildiğin Milla’ya bakıp da çizmişler o karakteri. Ya ben şöyle güzel ve kaliteli bir animasyona bile razıyım yaa.

2 Beğeni

Aynen şu çocukluğumuzdaki çizgi filmleri tekrar gündeme alsalar bi Tsubasa çıktı bi ara kayboldu, ben Uzay Kovboyu Cobra’yı felaket istiyorum yenilenmiş halini ama imkansız gibi :slight_smile:

2 Beğeni

He-Man Masters Of The Universe tekrar çekiliyor diye duyum almıştım ben.

2 Beğeni

Onun da sonu Sonic gibi olmasın da, karakterleri orijine benzetmek yerine kendi kafalarına göre dizayn etmeyi bırakmalılar bence. Umarım He-man aslına uygun çekilir. Benim en büyük korkum Titrek ve Orco :smiley:

1 Beğeni