Üstteki Üye Hakkında Bir Yorum Yap

Merhaba. Oyunumuz basit. Eski forumda ki profil yorum sistemi gibi bir şey.

Konuya en son yazan üye, yani üstteki üye hakkında, istediğimiz uzunlukta bir yorum yapacağız. Bu yorumda, onun hakkında ki düşüncelerimizi saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde belirteceğiz.

Örneğin hakkında söylemek istediklerimiz, ona önerilerimiz, kişiliği ve zevkleri hakkında ki düşüncelerimizi belirteceğiz.

Biri size yorum yaptığında, ona cevap vermek zorunda değilsiniz. Konu ve sıranın dağılmaması açısından daha iyi olur bu.

İlk üye ben olduğum için yorum yapmıyorum. Siz, benim hakkımda bir yorum yaparak devam edebilirsiniz.

Eğlenmemiz ve mutlu olmamız dileğiyle. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Yorumlarınızı beğeniyorum. Ilımlı ve dostça yaklaşıyorsunuz. Forumda severek takip ettiğim birkaç kişiden birisiniz. Genellikle okuma tarzlarımız biraz çakışıyor olsa da ortak payda da hayranlık duyabileceğimiz serileri elbet buluruz. İkimizin de bir roman yayınlatma hedefi var. Umarım bir gün bunu başarır ve yapıtlarımız üzerinden birbirimize bol bol sallarız.

4 Beğeni

Sizi daha yeni gördüm buralarda o yüzden uzun bir yorum yapamayacağım. Eğer uzun süredir burada iseniz de ben yeni fark etttiysem affola.

3 Beğeni

@decoder
Hakkınızda hiçbir şey bilmemekle birlikte konu başlığını beğendiğim için yorum yapmak istedim.
İyi forumlar.

3 Beğeni

Üyelere aşina olmamakla birlikte sevdiği başlıklara yazmaktan çekinmiyor.

@Agape bu başlıkla benim alakam yok. Görüyorsun ki başkasınca açılmış xd

2 Beğeni

Senin için büyük kayıp. :joy:

Howl; iyidir, hoştur ama bir bakarsın yoktur.

2 Beğeni

Üstteki üye forumun ve kurbaga bataklık köyünün cadısı. Kedileri insanlardan daha çok sevdiğini düşünüyorum.

2 Beğeni

Belli eski bir üyesiniz ama ilk defa denk geliyorum, bu sebeple profilinizi biraz inceledim. Belli bir tarzı olan, yorumları kaliteli birine benziyorsunuz.

2 Beğeni

Youtube kanalına bakılınca biraz buhranlı ve içine kapanık birisi olduğunuzu düşünüyorum sadece.

1 Beğeni

Muhtemen Power Rangers’i Super Sentai ve Kamen Rider’a tercih eden purist bir arkadaş oldugunu düşünüyorum, bir ara bizzat gorme imkanim olursa kendisini hak yoluna tebliğ etmek isterim.

1 Beğeni

Purist ne demek bilmiyorum,google a bakınca da bu cümledeki anlamını çıkaramadım şahsen.

Profilinize baktığımda Marvel okumayı seviyorsunuz. Nostalji takılıyorsunuz.

1 Beğeni