Silinebilir Yeni ilan açıldı

Benim kitaplar da geldi tertemiz ,sorunsuz,ayraçlı ve hediye kitaplı.Sıfır ayarında kitapları yarı fiyatına almış oldum daha ne olsun bu forumdaşın hakkını vermek için.Çok teşekkürler.

1 Beğeni

Benim kitaplarım da gelmiş. Hediye kitapların da kitaplığımdaki yeri ayrı olacak. Teşekkür ederim :buyucu:

1 Beğeni

Güle Güle okuyun. Yorum için teşekkürler. ANI, İNCELEME, BİYOGRAFİ VS. bölümünde kitaplar da ilginizi çekebilir.

Güle güle okuyunuz. Gönül isterki hepsini hediye edelim ama durumlar malum. :slight_smile:

Zaman Çarkı 15 kitap set SATILDI.

Güncelleme:
-Atatürk Bilim ve Üniversite - Metin Özata (ciltli) - 7 TL - SATILDI
-Biz Gayet İyiyiz - Daryl Gregory - 4 TL - SATILDI
-Fantastik Türk Sineması - Giovanni Scognamillo - 50 TL (Sıfır) - TAKASLANDI
-Yaban - Yakup Kadri Karaosmanoğlu - 3 TL (hafif yıpranmış, eski baskı) - TAKASLANDI
-Devlet - Platon - 5 TL - TAKASLANDI

2 Beğeni

Yanındaki hediyelerle beraber kitaplarım muazzam şekilde paketlenmiş olarak geldi.
Çoğu siteden 0 diye aldığım kitaplardan daha temiz kullanılmış olması da cabası. Fiyatlar uygun, güzel de bir arkadaşımız, aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan alışveriş yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Güzel yorumun için teşekkürler. Güle güle oku. :slight_smile:

Aldığım kitaplar elime ulaştı,son derece tatmin edici bir alışverişti. Kendisi paketleme yaparken bayağı bir zevk almıştır eminim :smile: Bu haliyle bile kitap satış sitelerine taş çıkartır düzeydeydi. Teşekkürler :+1:

1 Beğeni

Kitaplarım geldi. Kondüsyonları çok iyiydi, paketleme tarzına hayran kaldım.

1 Beğeni

Kitaplarım geldi. Kargo şirketinin, kitapları saçma sapan oradan oraya götürmesine rağmen arkadaşın paketlemesi sayesinde en ufak bir hasar yok. Kendisine hem paketleme hem de hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

Hocam o biraz aceleye geldi. Hasar yoksa sıkıntı yok. :slight_smile:

Rica ederim. Keyifli okumalar.:blush:

1 Beğeni

Benim de kitabım geldi. Sıfır gibi. Teşekkürler…

1 Beğeni

Kitaplar tertemiz her şey için çok teşekkür ederim. @sherlock007

1 Beğeni

Rica ederim. Güle güle okuyun.

Rica ederim. Sizin gonderdikleriniz daha gelmedi. Nedense bugün ptt kargo dağıtima çıkmadı.

Güncelleme:

Korku Ağı - Stephen King - 17 TL - TAKASLANDI

Sadist - Stephen King - 12 TL(sıfır) - TAKASLANDI

Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi? - Philip K. Dick - Teklif bekliyorum. (Fantastik veya Bilimkurgu kitapları ile takas olabilir.) - TAKASLANDI

Rüyalar Anlatilmaz - Nermin Yıldırım - Doğan Kitap - 14 TL - SATILDI

1984 - George Orwell - 12 TL - SATILDI

Aspidistra - George Orwell - 35 TL (beyaz kapak) - TAKASLANDI

Tarih Tıbbı Konuşturdu - Talha Uğurluel - 7TL (imzalı ama isme değil sadece imza) - SATILDI

Artık Bu Numarayı Arama Anne - Angutyus - 7TL - SATILDI

Sherlock Holmes Bütün Romanlar 4 Kitap - Arthur Conan Doyle - Frida Yayınları - 20 TL - SATILDI
-Kızıl Soruşturma
-Dörtlerin Esrarı
-Baskerville Köpeği
-Korku Vadisi

Yaşamak - Yu Hua - 8 TL eklendi.

1 Beğeni

Parlayan sözler ne kadar?

Konun başlığımda tarih kitabı da var demişsiniz ama konu o kadar büyümüşki kitapları seçmesi /bakması bile zor. Rica etsem tarih kitaplarını listeler misiniz? Osmanlı tarihi ile ilgili olanları istemiyorum

Parlayan Sözler iyi bir teklif geldiği için tek olarak satıldı.

Ömer Seyfettin Bütün Hikayeleri ve Efruz Bey - Üç Harf Yayıncılık - 11 kitap - 25 TL - SATILDI.

Percy Jackson ve Olimposlular 5 kitap takım - 35TL - SATILDI.
Boş Koltuk - J.K. Rowling - 5 TL (ilk baskı - SATILDI.
Kitap Hırsızı - Markus Zusak 8 TL - SATILDI.
Maraton - Richard A. Billows - Salon Yayınları - 7TL - SATILDI.
ibn Battuta Seyahatnamesi - 15 TL - SATILDI.

Elde kalan kitapları toplu alımlarda üçe beşe bakmadan satacağım. Tabiki ölü fiyat verilmemesi kaydıyla. Teklifiniz varsa iletebilirsiniz. Tüm kitapları görmek isterseniz ilk mesaja gidin orayı devamlı düzenli tutuyorum.

Güncelleme: Fiyatları düşürdüm ilk mesajda kitapları ve fotoğraflarını görebilirsiniz.

Sefiller tek cilt kitabı 200 TL’ye satıştadır. Kitabın bu formatta baskısı yok. Hazir idefixte indirim varken bana bu tutarda 8 9 Diskdünya kitabı alirsaniz kargo bedava olarak kitabı gönderebilirim.

Edit: fiyatı 175e düşürdüm

Baskısı yok diye kimse kalkıpda 50tllik kitaba 200tl’lik kitap almaz maalesef.

Kutusuz 80tl.Biraz daha araştırsam daha da ucuza bulabilrim.

3 Beğeni

Bunun alti cizili yerleri var. Ayrıca kimseye zorla bir şey satmiyorum. İyice araştırın sonra çamur atın.

Güncelleme: Bu vesileyle genel bir cevap da vermek isterim. Kitabın fiyatına çok diyen ve niyeti kitap almak olmayıp kalabalık yapan/yapacak arkadaşlara birkaç kelam etmek isterim. Bu kitap koleksiyonluk bir kitaptir. Elinde ilk baskı ve 5cilt, İş Bankası Yayınları kitap olsun isteyen alır. Ha fiyat çok gelir vs. Oturur konuşuruz bir şekilde orta yol bulunur. Sefilleri okumak isteyen gider verir 40 50 lira alır okur, parası yoksa gider kütüphaneden alır vs. Ancak dediğim gibi bu kitap nadir ve koleksiyonluk bir kitaptır. Niyeti kitap almak olmayan arkadaşlar düşüncelerini kendi içlerinde yaşasınlar veya ucuzunu başka yerden bulup okusunlar. Sana göre pahaliysa almazsın olur biter.

Şu sayfada abartmiyorum yüzlerce kitap sattım alan arkadaşlarin çoğuyla samimi diyaloglar yaşadım. Kimisine 30 liralık kitabı 5 liraya verdim, kimisine baskısı olmayan ve sahaflarin 150 lira istediği kitabı 40-50 liraya bıraktım, kimi arkadaşa kanım çok ısındı piyasada 100 lira istenen bir seti bedavaya verdim.

İsterseniz fırsatçı da diyebilirsiniz. Bu sizin fikriniz saygı duyarım. Sizde bana saygi duyun. Ancak sonuçta ulaşılamayan bir kitap değil bu. Bir Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri değil, okumak isteyipte erişemediğiniz bir kitap degil. KOLEKSİYONLUK bir kitap.

Sonuç olarak almak isterseniz mesaj atın pazarlik teklif edin ama çıkıntılik yapmak istiyorsanız lütfen uzak durun. Yeminle yoruldum.

8 Beğeni

Çocuk Klasikleri - SATILDI

İmgelem - Takaslandi

Güncelleme:

Bu kitaplar tekrar satışta.

Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi? - 40 TL
Las Vegas’ta Korku ve Dehşet - 8 TL
İhyiyarlara Yer Yok - 8 TL
Sadist - 13 TL
Korku Ağı - 20 TL
Tüm Sistemler Çöktü 5 TL

Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi? 40 TL fazla gibi.

Kötü bir çeviriye sahip bu kitabı bu fiyata alan olacağını pek sanmıyorum. 6.45 yayınlarının ününü duymayan kalmadı.

2 Beğeni