Vaiz: Cennette Anarşi Bir Başkadır

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: http://kayiprihtim.com/inceleme/vaiz-cennette-anarsi-bir-baskadir/Peki Vaiz beklentileri karşılıyor mu? Fazlasıyla. Üstelik dehşetengiz yapısına karşın entelektüelliğinden bir gıdım ödün vermiyor. Onun Teksaslı şivesinin, Teksaslı acımasızlığının ve serseriliğinin altında harika bir alegori yatıyor. (DEVAMI…)

9 Beğeni

İncelemesini merakla beklediğim çizgi romanlardandı, çok da güzel olmuş. Ellerinize sağlık :krs:

1 Beğeni

Yorumladığınız için ben teşekkür ederim :slight_smile: Derinlerine dalması oldukça keyifli, okurken dehşete düşürmekle kalmayıp okurunu satır aralarını görmeye zorlayan bir eserdi. İyi ki çevrildi.

1 Beğeni

Çeviri, editörlük ve görsel uygulama açısından iyi bir iş çıkarılmış olması sevindirdi. Umarım diğer ciltlerinde de bu şekilde devam eder.

1 Beğeni

Şimdi bitirdim. Şerif Root’tan Götsurat’a, sakar polisten “homofobik” kahraman polise kadar her karakter çook etkileyici. Ana karakterlerin ne kadar ustalıklı işlendiğinden bahsetmeye gerek yok bile. Mizah kurgusu eğitim olarak verilecek düzeyde başarılı. Denilen kadar varmış, övgüleri cidden hak ediyor.

5 Beğeni

Bugün 2. ciltli okudum, çeviri beni aşar :slight_smile: 2-3 kelime eksik veya yanlış yazılmıştı, onun dışında bir sorun göremedim. Çizgiler ve hikaye bilindiği üzere çok güzel.

1 Beğeni

Ben de seriye başladım ilk kitabı bitirdim gerçekten içerisinde ne isterseniz var konusu da bayağı özgün yalnız argo ve küfürlü diyalog okumak istemiyorsanız önermiyorum ben şahsen beğendim :grinning:

1 Beğeni