Vaiz: Cennette Anarşi Bir Başkadır

(Hazal Çamur) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: http://kayiprihtim.com/inceleme/vaiz-cennette-anarsi-bir-baskadir/

Peki Vaiz beklentileri karşılıyor mu? Fazlasıyla. Üstelik dehşetengiz yapısına karşın entelektüelliğinden bir gıdım ödün vermiyor. Onun Teksaslı şivesinin, Teksaslı acımasızlığının ve serseriliğinin altında harika bir alegori yatıyor. (DEVAMI…)

(xxxxxxxxxxxx) #2

İncelemesini merakla beklediğim çizgi romanlardandı, çok da güzel olmuş. Ellerinize sağlık :krs:

(Hazal Çamur) #3

Yorumladığınız için ben teşekkür ederim :slight_smile: Derinlerine dalması oldukça keyifli, okurken dehşete düşürmekle kalmayıp okurunu satır aralarını görmeye zorlayan bir eserdi. İyi ki çevrildi.

(Cem) #4

Çeviri, editörlük ve görsel uygulama açısından iyi bir iş çıkarılmış olması sevindirdi. Umarım diğer ciltlerinde de bu şekilde devam eder.

(Cem) #5

Şimdi bitirdim. Şerif Root’tan Götsurat’a, sakar polisten “homofobik” kahraman polise kadar her karakter çook etkileyici. Ana karakterlerin ne kadar ustalıklı işlendiğinden bahsetmeye gerek yok bile. Mizah kurgusu eğitim olarak verilecek düzeyde başarılı. Denilen kadar varmış, övgüleri cidden hak ediyor.