Vakıf Serisi’nin Yeni Kitabı “Vakıf ve İmparatorluk” 9 Şubat’ta Raflarda!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/vakif-serisinin-yeni-kitabi-vakif-ve-imparatorluk-9-subatta-raflarda/

Seriyi okurlarıyla yeniden buluşturma sözü veren İthaki Yayınları, arayı açmadan ikinci kitabı da satışa sunuyor. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Zamanında fuar fuar gezip nasıl uygun fiyata tamamlarım diye uğraşıyordum, şimdi henüz bitiremeden 2.si geliyor. Yok bu mutluluğun tarifi :blush:

Dikkat spoiler veriyorum hehe:

Spoiler

Ah canım Magnifico ne de güzel çıkmışsın elinde vizisonorunla. Bu arada Magnifico Giganticus adıyla sanıyla Katır’dır hehehehehehehe

Serinin diğer kitapları bu kapaklarla mı çıkacak ? @irbis

Çizerin Asimov çalışmalarına burdan bakabilirsiniz

2 Beğeni

Buğulamak için biraz geç kaldınız :smiley: Neyse Davram Reise saygımız büyük :muscle:t4::muscle:t4::muscle:t4:

Buğulayan kendisi değildi zaten :slight_smile: Geçerken uğrayan bir yolcuydu. Ama başında dikkat spoiler veriyorum da demiş, hakkını yemeyelim.

Vakıf diliyorum bu hızla gitmeye devam eder. Yeni kapaklar şahane. Gerçi Vakıf olsun, kapaksız olsun. Yeter ki olsun.

Asimov’a dilimizde tekrar kavuşmak için o kadar çok bekledik ki, bu hız başımızı döndürebilir :blush:

@irbis ellerinize sağlık!

1 Beğeni

Aman yanlış anlaşılmasın tabi ki sadece ufak bi şakaydı :slight_smile: Hesaplarıma göre iki ay sonra başlayacağım Vakıf serisine bakalım o zamana çıkacak mı yeni kitabı :slight_smile:

2 Beğeni

Kapakları çok güzel gerçekten. Ancak umarım her yeni kitabında çeviri ve editörlük açısından özenli bir iş çıkarılır. Yavaş olunsun problem olmaz.

Kapaklara nazar değdi.

Sorun çizerden kaynaklanmıyor. Kitapların hak sahibi aynı zamanda kapaklara da onay veriyor. İlk kapağa onay verip ikinci ve üçüncüye onay vermemesini biz de anlayamadık. Ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor bu konuda.

1 Beğeni

Yeni Kapak

6 Beğeni

Buda çok güzel :+1:t6::+1:t6:

Yazık olmuş İthaki’nin ilk seçtiği kapak daha güzeldi. :confused:

4 Beğeni