Video Oyun Dünyası

Muhtemelen öyle yapacağım, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim. @mit’in tavsiyesinin işe yaradığı birçok durumla karşılaşabilirsiniz, dosya bütünlüğü kısmını hallettikten sonra onu da denemeyi unutmayın. Gerçi o da olmadığına göre geriye tek bir seçenek kalıyor :confused:. Rica ederim.

1 Beğeni

Dediğim gibi olmadı :confused:. Tekrardan teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Lisanslı oyun almanın faydalarından yararlanıp oyun üreticisine ya da Steam’e sorabilirsin problemi. :grinning: Sorun yaşadığımda destek talebi oluşturdum ve çözülmüştü benim sorunlarım.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, deneyeceğim :slight_smile:

Witcher 3’le ilgili bir sorun yaşıyorum. Oyunda şuan 96 levelim ve Yeni Oyun + paketini seçerek yeniden oynamaya çalışıyorum ama ‘‘Oyun tamamlanmamış’’ mesajını veriyor. Ana hikaye ve DLC paketlerini de bitirdiğim halde başıma geliyor.Yardım edebilir misiniz ?

Oyunun forumlarından anladığım kadarıyla New Game+ üstüne yeni bir New Game+ açılmıyor. Sıfırdan başlamanız lazım.

Tamam. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Witcher oyunlarının tüm dijital ekstralarını - müzikler, sanat kitapları, haritalar, çizgi romanlar - GOG.com’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Thronebreaker’ın efsane müzikleri de dâhil.

5 Beğeni

Ben bulamadım sitede bunu sadece oyunlar var :grimacing:

Ana sayfada, biraz aşağıda link var.
https://www.gog.com/game/the_witcher_goodies_collection

1 Beğeni

Teşekkürlerrrrrrrrrr

1 Beğeni

Square Enix, Tomb Raider GoTY ile Lara Croft and the Temple of Osiris’i bedava veriyor “Evde kal” için.
https://square-enix-games.com/en_GB/news/stay-home-play-friends-family

5 Beğeni

The Surge 2’ye başladım gamepass’e gelince ve bayıldım oyuna… Souls oyunlarına bayılmam ama bunun sanırım teknolojik görseli hoşuma gitti… Özellikle uzuv hedefleyip parça ayıklamak çok enteresan bir durum :smile:

1 Beğeni

Reboot Tomb Raider hoştu. Lara’nın verici kulesine çıktığı kısım, niyeyse duygulandırmıştı. Sebebi muhtemelen oraya kadar bayağı bir badire atlatmaktan geliyordu. Neyse…

Oyunda eksikliğini hissettiren tek şey, belirgin bir kötülüğe karşı karşıya olunmamasıydı. Lara’nın mücadele ettiği birileri ve bir güç vardı, var olmasına da, birinin motivasyonu, diğerinin gizemi sebebiyle kötü adam kontenjanını dolurmakta zorlanıyor gibiydiler.

Amann, ne uzatıyorum… Bedava dağıtıyorlar.

Hah, bedava medava demişken. Epic Store’da da ücretsiz olarak Watch_Dogs Standard Edition veriliyor. Uplay sebebiyle biraz mırını kırın ettim ama, zaten Ubisoft hesabımda oyun vardı, olsun dedim.

2 Beğeni

Kanın gövdeyi götürdüğü FPS aksiyon Doom ile huzurluk ve sevimlilik abidesi hayat simülasyonu Animal Crossing aynı tarihte çıkış yapınca :smiling_face_with_three_hearts:

4 Beğeni

PlayStation Store Türkiye sayfasında indirimlerin kalkması canımı sıktı. Tamam, PS4’üm yok, PC’de takılan bir oyuncuyum. Ama başka memleketlerin PSN’inde indirim varken, bizimkinde indirimlerin tümden kalkması çok rahatsız edici. Bu durumdan çok önce, kuzenimin PS4’ü vesilesiyle, online dükkanı karıştırmıştım. Fiyat aralığı 120-84 arası değişen PlayStation Hits kategorisinde bile indirimli oyunlar vardı. O sayede kuzenin hesabına oyun da almıştım. Şimdiyse oradaki indirimler bile yok.

Şu an için PSN TR yetkililerinden konu hakkında resmi bir açıklama da gelmemiş.

3 Beğeni

Vakti zamanında Steam’deki bazı firmalar sabit kur olayını kabul etmeyince Aral suçlanmıştı. Yine benzer bi durum mu acep ?

Not : Gerçi o kararın sebebi Aral mıydı hatırlamıyorum ama onun üstüne kalmıştı diye hatırlıyorum :sweat_smile:

Türkiye, Avrupa merkezli yönetiliyor. Avrupa merkezi de İngiltere Ofisi. Yani PSN TR diyoruz da karar mekanizması İngiltere’de. Açıklama yapmadan bu tür değişikliklere gidilmesi markaya zarar. Şimdiden XBOX’a geçerim tavırları alanlar var.

Bakalım ne sonuç çıkacak. Umarım oyuncuların lehine sonuç çıkar.

PSN Türkiye var. Nereye bağlı bilmiyorum, belki İngiltere’dir. Tabii ki karar özerkliği sınırlıdır ancak PSN Store’un ülkemizde ayağı, çalışanları var.