"Vikings" Sonlanırken Aynı Evrende Geçecek Yeni Bir Proje Yolda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/vikings-sonlanirken-ayni-evrende-gececek-yeni-bir-proje-yolda/History Channel’ın popüler yapımlarından Vikings, 6. sezon ile ekranlara veda edecek. Ancak aynı evrende geçecek yeni bir proje yolda. (DEVAMI…)

4 Beğeni

God of War çekilsin artık yahu. Film animasyon bir şekilde Kratos’u görelim artık. Ama Yunan olarak Nors değil :smile:

İlk sezonun tadını bir daha alamadım. İlk sezonda amaç vikingleri bir senaryo etrafında belgesel gibi anlatma amacı güderken, sonraki sezonlar karakterler üzerine tarihten kopuk bir dramaya evrildi. Gene de seyrettik sevdik ama son iki sezon baya salladılar. Bjorn’un Akdeniz macerası, Rollo’nun dönüşü falan derken baya zamansal olarak oldu bittiye getirildi.

Aynı zamanda işlenecek iki konu düşünüyorum. Birincisi kesinlikle Rollo’nun krallık hayatı.Güzel bir spin-off olabilir. İkincisi de bir İngiliz gözünden bir senaryo olabilir. Jonathan Rhys Myers’ın oynadığı karaktere bir şey olmazsa dizi sonunda onun merkezinde bir dizi de yapılabilir.

1 Beğeni

Nors Mitolojisi üzerinden filminin yapılmasını istemem. Yunan Miti üzerinden gitmeli. Son oyunda Nors’a gidiyor görünüm filan da değişti sakal filan bıraktırdılar. Gerçi her hali efsane ama. Yine de orijinal Kratos’un sinemada arzu endam etmesini temenni ediyorum. Önümüzdeki 5 yıl için bir hayal gibi duruyor. Senaryosu defalarca çöpe atıldı.