Virginia Woolf-Bir Yazarın Günlüğü-İş Bankası Modern Klasikler Dizisi 30. Kitap-Satın almak istiyorum

Merhaba,

İş Bankası Modern Klasikler Serisi 30 “Bir Yazarın Günlüğü-Virginia Woolf” kitabına ihtiyacım var. Eğer çok temiz ya da sıfır şekilde elinde olan ve bana satmak isteyen bir arkadaşımız olursa lütfen bilgi versin. Serimi tamamlamaya çalışıyorum. Kendi kütüphanem için almak istiyorum. Özellikle sıfırsa iyi bir fiyat vermeye çalışırım.

Saygılarımla.

Aynı kitabı bende çok aradım… Yayınevine de bir çok kez sordum. Yayınevi son seferinde Kitabın şu an yeniden çeviride olduğunu yazdı. Erken mi gelir geç mi gelir bilmiyorum ama en azında kitabın yeniden basılacağını öğrenmiş olduk…

com

1 Beğeni

Cevabınız için teşekkürler. Aynı yollardan geçmişiz anladığım kadarıyla. Yayıneviyle ben de görüştüm. Eğer iki adet bulanımız olursa ikinci kitaba ait bilgiyi paylaşalım o zaman.

Seride bulamadığınız başka eserler varsa bana yazın. Karşıma çıkarsa haber vereyim. Çok yordu beni de eksikleri bulmak. Benim sadece “Bir Yazarın Günlüğü” eksik kalıyor.

İyi okumalar…

1 Beğeni

Bulabilirsem sizi de haberdar ederim…

İrili ufaklı bir çok yere baktım, çok detaylı olmasa da Ankara da ikinci el kitap satan yerleri dolaştım, yayınevi bu cevabı verince aramayı bırakıp beklemeye karar verdim…

Eksik sayılmaz ama bende olanı eski kapak olması(karton kapak ve Ciltli olanı buldum aldım ama yeni kapak olanı bulamadım) nedeniyle yeni kapak baskısını aradığım Katherine Mansfield - Çocuksu Bir Şey kitabını görürseniz ve haberdar ederseniz sevinirim…

1 Beğeni