WandaVision 7. Bölüm İncelemesi: Yeni Marvel Dizisi Sonu ile Hayal Kırıklığı mı Olacak?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/wandavision-7-bolum-incelemesi/

WandaVision 7. bölüm incelemesi sizlerle. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk canlı aksiyon dizisi olmasının yanı sıra, dördüncü aşamasını da başlatan yapımdan fazla mı şey bekledik? Çoğu teorinin abartı olduğunu gözler önüne seren yeni bölüme, gelin birlikte göz atalım. Disney+’ın ilk Marvel yapımı olan WandaVision, insanları nasıl heyecanlandıracağını bilen bir dizi. Belki de çoğu firmanın cesaret edemeyeceği… (DEVAMI…)

Spectrum’umuz hayırlı olsun. :sweat_smile: Bence dönüşüm aşaması da kötü değildi. :comet:

Fantastic Four için de umutlarım hala devam etmekte. Aracı teslim eden asker bir aracıydı bence ve arkada mavi montlu bir iki kişi vardı, o kişilerden biri Mr. Fantastic olabilir. The Office introsu, Jimmy Woo’nun Office’de bir bölüm Jim karakterinde oynaması… John Krasinski neden yeni Mr. Fantastic olmasın ki. Captain America seçmelerine katılıp, Mr. Fantastic olarak dönmesi tatlı olur bence.

Bu Pietro’da bi işler var demiştim. Belliydi zaten böyle çıkacağı. Agatha onu sadece diğer insanlarda yaptığı gibi kontrol ediyor gibi geliyor.

İkizlerin babası Nightmare veya Mephisto ise, Agatha ikizleri asıl kötüyü kendi alemlerine getirebilmek için kullanmak istemiş olabilir. Wanda da Agatha kadar güçlü değildir, Strange de epey zorlanır gibi geliyor. Nasıl kazanacaklar acaba bu savaşı? Panteri de görür müyüz ki? :cat: Tavşan da kesin biri çıkar, düz tavşan değildir o. :rabbit2:

1 Beğeni