Winx Efsanesi: Kader Dizisi Fragmanı: Popüler Seriye Farklı Bir Yorum Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/winx-efsanesi-kader-fragmani/

Winx Efsanesi: Kader dizisinin resmi fragmanı yayınlandı. Netflix, popüler çizgi dizi Winx Club’a biraz daha yetişkinlere yönelik bir yorum getiriyor. 2000’lerin en popüler çizgi animasyon dizileri arasında yer alan Winx Club, canlı aksiyon uyarlaması yapımlar arasına katılmaya hazırlanıyor. Çıktığı dönem oldukça ses getirmiş olan yapım, muhtemelen dönemin izleyicileri de düşünülerek daha yetişkinlere yönelik bir yorumla… (DEVAMI…)

Legolas yaşlandı senin profil fotoğrafın yaşlanmadı :grin::grin: @magicalbronze

1 Beğeni

Haberi görmemiştim. Şimdi bakayım dedim, buldum. Saydıracak bir yer arıyordum.
Şu dayatılan güzellik algısı meselesi yüzünden harcadıkları yapımları görmek sinir ediyor. Bu konuda hakkında çok konuşmak istemiyorum. Artık şişmanlığın övüldüğü saçma sapan bir dönemde yaşıyoruz malum. En ufak sözünüzde zorba olarak nitelendirilebiliyorsunuz.
Bunun dışında en sinirlendiğim olay perilerin ve uzmanların aynı okulda olması. Çizgi filmde ayrı okullarda oluşları heyecanlıydı. Bekliyorduk ‘acaba balo olacak mı ya da uzmanlarla periler ortak operasyonlara çıkacaklar mı’ diye. Hani bu sırada bir araya gelirler de sevgililer kavuşur gibisinden. Şimdi Sky, Bloom’u sıkıştırdığı her koridorda öpecek. Ne heyecan bıraktılar ne bir şey…
Ayrıca pembe alfea yapmıyorsan neden Winx çekmek istedin ki…Neden be neden.