Witcher: Bazı Şeyler Biter, Bazı Şeyler Başlar | Kısım 1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/dosya/witcher-bazi-seyler-biter-bazi-seyler-baslar-kisim-1/

Rivyalı Geralt ile en büyük aşkı Yennefer’ın düğününü anlatan kısa hikâyeyi sizler için çevirdik. Maceranın ilk kısmı sizlerle. (DEVAMI…)

16 Likes

Yennefer’a biz de aşığız reis :sob::sob:

Yazık size… Essi ya da Triss gibi iki ılımlı hatun varken Yen fettanıyla işiniz zor :slight_smile:

3 Likes

Ah ah gönül bu laf dinlemiyor.

1 Like

Doppler bunun üzerine Villentretenmerth’i ırkçılıkla, şovenistlikle ve cahillikle suçlamıştı. Hakarete uğrayan Villentretenmerth de kısa bir anlığına doğal biçimine, yani bir ejderhaya dönüşerek birkaç mobilyayı kırmış ve genel bir paniğe sebep olmuştu. Ortam sakinleşir sakinleşmez bu sefer de ateşli bir tartışma başlamış, insanlar ve insan-olmayanlar birbirlerini dar kafalılıkla ve ırkçılıkla suçlamaya başlamıştı. Tartışmayı hiç beklenmedik bir yere çeken kişiyse bir fahişe gibi görünmeyen çilli fahişe Merle olmuştu. Kadın, tüm bu tartışmaların saçmalıktan ibaret olduğunu, böyle şeylerin gerçek bir profesyoneli hiç ilgilendirmediğini, çünkü öyle kimselerin ayrım yapmaya gerek bile görmediğini ve dilerlerse bunu hemen orada (münasip bir ücret karşılığında elbette) kanıtlayabileceğini söylemişti. Hatta Villentretenmerth’in gerçek biçimiyle bile…

O kadar fazla gülmekten kıran yer var ki… :smiley: Çok eğlenceli hikayeymiş. Çeviri için çok teşekkürler.

1 Like

Aynen öyle :slight_smile: Witcher öykülerinin ve Sapkowski’nin mizahi yanının güzel bir örneği. Çevirirken ben de çok eğlenmiştim. Beğenmene sevindim :slight_smile:

1 Like