Witcher Dizisinden Tarih ve Fragman Geldi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-witcher-netflix-tarih-fragman-geldi/

Andrzej Sapkowski’nin meşhur fantastik kurgu serisi The Witcher uyarlaması için yeni bir tanıtım videosu geldi. Dizinin yayın tarihi de belli oldu. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Güzelim Yennefer’ı Hint fakirine benzetmişler, bi ona yanarım :frowning:

4 Beğeni

Şu küvet olayı da ne ikonik sahne oldu ya.

2 Beğeni

Fragmanı izleyince Gwent oynayasım geldi. Oyunu bir noktadan sonra bırakıp kendimi Gwent destelerini toplamaya verdiğim doğrudur. :sweat_smile:

5 Beğeni

Heyecanladıran bir fragman oldu, çoğunluğun aksine ben baya yükseldim Witcher için başlasa da izlesek :smiley:

1 Beğeni

Aynı şeyi mi izledik diye sordum kendime:

Ya da benim güzellik kriterim farklıdır bilemiyorum :blush:

2 Beğeni

Tamam belki burada biraz güzel çıkmış olabilir :smiley: Ama yine de ben pek beğenemedim :slight_smile:

1 Beğeni

Wikiden baktım hatun harbiden hint kökenliymiş anası ingiliz babası hint.

2 Beğeni

Ne kitabını okudum ne oyununu oynadım ve bence bu fragman şahane görünüyor. Umarım bütün efor fragmana harcanmamıştır. Kitaplarını okumam lazım bir an önce.

:rofl: :rofl: Hele benziyor zaten :smiley:

1 Beğeni

Onu bilemem ama bütün paranın Henry abimize harcanıp Cast’ın kalanına para yetmediğine eminim :laughing:

4 Beğeni

İlginç ve gerçekçi bir bakış açısı jgkffbfjke

2 Beğeni

Umarım her zamanki gibi tüm bölümleri tek seferde verirler. Ve bende Yen kısmına bir türlü alışamıyorum yahu. Tamam ablamız çirkin demiyorum ama Yen’de değil ya.:slightly_frowning_face:

3 Beğeni

Çok güzel olmuş fragman ama ben YEN ve TRİSS i çok daha güzel bekliyordum . Ciri karakterine diyecek bir sözüm yok çok güzel cast olmuş .

1 Beğeni

Tamamiyle aynı. Hayır, nesini beğenmediniz yani?
IMG_20191031_205249

3 Beğeni

Yennefer bu muymuş? Ben Witcher dışında kimin kim olduğunu anlayamadım vallahi. :sweat_smile: Muhtemelen oyunu fazla benimsemem ve kitaplarını okuyamamış olmamın verdiği etki. Yennefer’i beğenmedim eğer buysa. Yüz hatlarında hoş gelmeyen bir şey var. :thinking:

3 Beğeni

Kardeşim kaldır şunu …

2 Beğeni

Bu trisin cadı olmadan önce ki çirkin hali değil mi? Ben öyle sanıyordum. Ağlarım bu normal hali olursa.

2 Beğeni

O muhabbeti Yen ile alakalı sanıyordum Triss de mi öyleymiş?

2 Beğeni

Kafalar karışık… :joy:

2 Beğeni