Witcher Oyuncusundan Taht Oyunları İtirazı Geldi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-witcher-game-of-thrones/

The Witcher dizisinin oyuncularından biri, yapımın Game of Thrones’la karşılaştırılmasından pek de hoşlanmadığını belirtti. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Amma çok güvendiler şu kitap uyarlamasıyız olayına oyunla tanındı the witcher ve bu gerçeği kabul etmek işlerine gelmiyor bu adını ilk defa duyduğum arkadaş doğru bir konuya değinmiş ama GoT ile karşılaştırılamaz kesinlikle belki biraz karanlık bir Merlin olacaktır zira o castingle devam eder mi onda bile şüpheliyim.

Biz karşılaştırma yapmayalım tamam da bu serinin yazarı, GoT’dan daha iyi olabilir falan dememiş miydi? Yanlış mı hatırladım, karıştırdım mı?

Şahsi fikrim GoT seri olarak da dizi olarak da LOTR’dan sonra en iyisi. Gerçi GoT’un son iki yılı ciddi manada rezalet ve hayal kırıklıklarıyla doluydu ama buna rağmen genel olarak -şimdiden- sidik yarıştırmaya kalkmaları birilerin, ciddi bir öz güven patlaması yaşadıklarını gösteriyor. Biraz yavaş gitsinler.

1 Beğeni