Wolfgang Hohlbein'ın "Ölümsüzlerin Tarihi" Romanı Raflarda

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Wolfgang Hohlbein'ın "Ölümsüzlerin Tarihi" Romanı Raflarda – Kayıp Rıhtım

image

Alman fantastik edebiyatının önemli kalemi Wolfgang Hohlbein’ın “Ölümsüzlerin Tarihi” adlı romanı, Epsilon Yayınevi etiketiyle bizlerle. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Çooook önceleri İthaki’den “Yanan Şehir” ve “Gezgin Orman” adında iki fantastik romanı çıkmış bu yazarın. Almanya’da bayağı saygı gören, bilimkurgu ve korku türünde de eserler veren biri.

Epsilon Yayınevi’ndeki ismi bende kalsın baş harfi @Fahrettin Leventlerden aldığım çok gizli bilgilere göre yazarın başka kitapları da ufuktaymış :slight_smile:

6 Beğeni

Almanya’da yaşadığım dönemde oranın büyük kitap zincirlerinden Thalia ve Mayersche’de Fantasy-Sci Fi bölümünde daima bir rafı kaplardı bu abimizin kitapları. O zamandan aklımda kalmış ismi. Görünce nerden tanıdık geldi dedim. Okunacaklar listesine ekleyelim. Kapakta çok hoş olmuş.

3 Beğeni

“Yanan Şehir” ve “Gezgin Orman” çok güzel kitaplardı, özellikle yaratmış olduğu özgün evren, barış getirmek için savaşan satai ırkı gibi farklı konseptleri çok hoşuma gitmişti. Kütüphanemde hala durur iki kitap da. İthakinin yarım bıraktığı ender serilerdendir ama büyük hayal kırıklığıdır benim için devam etmemesi…

2 Beğeni

1 sene geçmiş bu yorumdan ama merak ettim yeni kitapların yayımlanma planları hala devam ediyor mu?