X Yayınevi Keşke Şu Kitabı Yayımlasa

Benzer bir konu olmadığına inanarak konuyu açıyorum.(Arama kısmında bulamadım)
Başlığın açıklayıcı olduğunu düşünerek kendi beklediklerimi sıralıyorum.

İş Bankası Hasan Ali Yücel serisi
Herman Melville - Moby Dick
Alexandre Dumas - 20 yıl sonra, 10 yıl sonra
Cervantes - Don Quijote

2 Beğeni

Tabi ki
Malazan Serisi - İthaki

7 Beğeni

Tudem

Wardstone Günlüklerinin devam serilerini bassın.

4 Beğeni

Hangi yayınevi olduğu önemli değil de keşke Anne Rice kitapları doğru düzgün bir seri olarak yayınlansa artık.

1 Beğeni

Asimov ve unutulmuş diyarlar’ın tüm kitaplari.

3 Beğeni

Keşke Stephen King’ler kitap kapağının hakkını sonuna kadar veren Lomlu Creative imzalı Can Yayınlarından çıksa.

8 Beğeni

İthaki -Robin Hobb’un diğer kitapları.

5 Beğeni

Charles Dickens’ın Can Yayınları’nın yayınlamadığı tüm kitapları İş Bankası’ndan çıksın diye bekliyorum. Yayın programlarında var sanırım ama ne zamana çevrilir bilemiyorum.

2 Beğeni

Sonuna Kadar katılıyorum. Hala 90’ların ucube 480p kapaklarını kullanan Altın Kitaplara yazıklar olsun. Allah onların matbaalarına ateşler yağdırsın.

4 Beğeni

X— Malazan
X’in yerine altıkırkbeş hariç herhangi biri gelebilir.

2 Beğeni

Hakkını verecek ve özenli basacak bir yayınevinden Mark Twain kitaplığı istiyorum. :slight_smile: Az önce Kitapyurdu sitesinde çok satanlara bakarken “İnsan nedir?” kitabı için “Bu üründen 3631 adet satılmıştır.” kısmını gördüm ve içimde bir ışık belirdi. Fazlasıyla parçalanmış bir yazar olduğunu düşünüyorum. Alfa diyenler olacaktır ama Alfa’nın da yaptığı işi özensiz buluyorum. Kapaklar sürekli değişiyor, hatalar oluyor. Çeviri dilinde de bazı sorunlar olduğunu düşünmekteyim. :slight_smile: Neden telifsiz ve böyle harikulade bir insanın kitaplığı olmaz ki? :unamused:

7 Beğeni

N. K. Jemisin’in kitaplarını keşke İthaki yayımlasa

5 Beğeni

Katılmamak mümkün mü?

İthaki Gölgelerin Yolu’nun devam kitaplarını çıkartsa keşke. Hazır yazarın Kara Prizma kitabı da onlardan çıkmış ve fantastik severler tarafından sevilmişken. Elime alıp alıp devamı çevrilmedi diye bırakıyorum yerine.

Ithaki ya da Delidolu’dan Malazan’ı da isterdim.

4 Beğeni

Bu kitabı İthaki’nin çevirmesini isterim ama böyle bir niyetleri yok sanırım.
IMG_20190806_204744

4 Beğeni

Malazan kitabını delidolu nun basmssını isterdim.

1 Beğeni

Bilmiyorsanız eğer; bu kitap Kalkedon yayınlarından çıktı.

Bernard Cornwell kitaplarını Alfa yayımlasa güzel olurdu.

2 Beğeni

Bilmiyordum teşekkür ederim @Wind @Tilqi_Gin

1 Beğeni