Yabancı Yayınları Soru Hattı

Bu sene içinde bir kitabına kavuşur muyuz acaba Mia’nın? :blush:

Ben o fiyata görünce açıkçası ciltilidir diye düşünmüştüm. Öyle bile olsa yine de yüksek tabii. Ayrıca filmi çekim aşamasında şu an telif hakları da yükselmiş olabilir bu yüzden…

1 Beğeni

Merhaba kolay gelsin , Robert Bryndza Erika Foster serisi 3. kitap siparişe açılmış. Serinin çıkan 3 kitabı daha var. Onlarda yayın programınızda var mı ? Yayıneviniz tarafından çok geç çıkan bir seri oluyor .

Merhabalar, Erika Foster serisine devam ediyoruz. Elimizdeki seri yoğunluğundan dolayı kimseyi çok bekletmemeye çalışıyoruz :slight_smile:

1 Beğeni

Selam. 2 yıl önce çevrilen The Paper Swan adlı kitabın ne zaman çıkacağı belli mi acaba?

Screenshotı

25797013

1 Beğeni

Bir süre başka türlere ağırlık verdiğimizden sıra gelmedi. Bu sene içinde çıkacaktır :wink:

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi neden ciltsiz warcrosun yanında saçma duracak

Ciltli çıkacak arkadaşlar, sakin. Nedense tanıtımları karton kapak olarak girmiş internet siteleri. Gönderdiğimiz tanıtıma bakıyorum, ciltli yazıyor.

2 Beğeni

Selamlar.
Diana Wynne Jones’un Sihirli Ev kitabının Yabancı’dan çıkacağı söylenmişti, belki çıkmıştır diye baktım ama göremedim. Tüm seri yeniden mi basılacak acaba ve yakın zamanda görebilme ihtimalimiz var mı kendisini?

Kaos Yürüyüşü:
0.5 The New World,
2.5 The Wide, Wide Sea,
3.5 Snowscape,
kitaplarını basacak mısınız? Üç kitap doyurmadı, üzerime üç kitap da siz atın, LÜTFEN :pleading_face:

1 Beğeni

Aynen ben de çok merak ediyorum devamı gelsin yaaaaa

Merhaba. Yayınevinizde ön okumacı olmak için ne yapılmalı?