Yabancı Yayınları Soru Hattı

(Ayşe Güven) #24

Bu sene içinde bir kitabına kavuşur muyuz acaba Mia’nın? :blush:

Ben o fiyata görünce açıkçası ciltilidir diye düşünmüştüm. Öyle bile olsa yine de yüksek tabii. Ayrıca filmi çekim aşamasında şu an telif hakları da yükselmiş olabilir bu yüzden…

Merhaba kolay gelsin , Robert Bryndza Erika Foster serisi 3. kitap siparişe açılmış. Serinin çıkan 3 kitabı daha var. Onlarda yayın programınızda var mı ? Yayıneviniz tarafından çok geç çıkan bir seri oluyor .

(Su Akaydın) #28

Merhabalar, Erika Foster serisine devam ediyoruz. Elimizdeki seri yoğunluğundan dolayı kimseyi çok bekletmemeye çalışıyoruz :slight_smile:

(Ayşe Güven) #29

Selam. 2 yıl önce çevrilen The Paper Swan adlı kitabın ne zaman çıkacağı belli mi acaba?

Screenshotı

25797013

(Su Akaydın) #30

Bir süre başka türlere ağırlık verdiğimizden sıra gelmedi. Bu sene içinde çıkacaktır :wink:

(Wellburnt) #31

Merhabalar. Saklı Miras Serisi’nin devam kitapları gelecek mi acaba?

@yabanci Merhaba Warcross’un 2.ci kitabı Wildcard Amerika’daki çıkış tarihine yakın bir günde mi çıkacak?

Düzenleme: Instagram’da gördüm 21 Eylül’de çıkacakmış :smiley:

(Yiğit Candur) #33

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi neden ciltsiz warcrosun yanında saçma duracak

Ciltsiz mi çıkacakmış :open_mouth:

(Emre Aygün) #35

Ciltli çıkacak arkadaşlar, sakin. Nedense tanıtımları karton kapak olarak girmiş internet siteleri. Gönderdiğimiz tanıtıma bakıyorum, ciltli yazıyor.