Yapı Kredi Yayınları Modern Klasikler Serisi

Marcel Proust’lar dışında pek beğenmedim açıkçası :confused: Ian McEwan’lar da tamamen değişmeden hepsini toplasam iyi olur.

1 Beğeni

Hakkaten yaa… Eski kapak ve delta var. Bid de bu kapak alsam mı :smiley:

Bu arada ben Faulkner ları da beğeniyorum.

2 Beğeni

Proustlar güzel olmuş. Hesseler çok kötü bence. Diğerleri de fena sayılmaz. Eski kapakları sevmediğim halde yenileri görünce nolur değişmesin siyah kapağa razıyım demiştim ama yavaştan toparlıyorlar gibi. Yine de bazıları çok göz kanatıyor özellikle Ahmet Ümit kapakları :confused:
Genelinde bir karmaşa var. Neden yazar ya da kitap isimlerini kocaman yazma çabası içerisindeler anlayamadım.

1 Beğeni

‘‘Gecenin Sonuna Yolculuk’’ kitabının kapağına bayıldım. İyi ki eski basımdan almamışım dedim.

1 Beğeni

Bir yeni kitap daha

3 Beğeni

Ian McEwan kitaplarının değişeceğini sanmıyorum. Eski kapaklar ile yenileri çıkıyor.

Daha bugün siyah kapaklı yeni kitap çıktı.

Ian McEwan Kitaplığı

1 Beğeni

Söylediğiniz için teşekkürler. Acele etmem o zaman. :smile:

1 Beğeni

Gecenin Sonuna Yolculuk çok güzel. Proust’lar hoş. Ses ve Öfke ilginç. Beauvoir normal. Geriye kalanların neredeyse hepsi gözlerimi rahatsız ediyor. Özelikle Hesse kitapları.

1 Beğeni

Ferdinand Celine tüm kitaplarını yayınlasalar keşke.

Taksitle Ölüm gelse razıyım.

Taksitle Ölüm Kazım Taşkent Serisinde şu an ve baskısı mevcut. Ama modern klasikler serisine geçecek.

1 Beğeni

Kazım Taşkent’te evet lakin baskısı mevcut değil.

1 Beğeni

O kadar güzel kitaplar var ki Modern Klasik anlamında almadığım tek seri olan bu seriden de bazı kitapları almak üzereyim.

Hesse Kafka falan ölsem belki alırım ama :love_you_gesture:

Beyoğlu YKY’de 5, Göztepe YKY’de 3 adet mevcut.

2 Beğeni

Kendi siteleri dahil hiçbir sitede mevcut değil. Kıstas mağazalarında bulunuyor olması değil ne yazık ki.

1 Beğeni
  1. Kayıp Zamanın İzinde 6 Yakalanan Zaman (Marcel Proust). Kapak güncellendi. Kaldı 2 kitabı

3 Beğeni

Tabii ki sevenler vardır ama bence kötü kapaklar. Neyse ki 7 kitabı eski kapaklarla çok uygun fiyata aldım dün. :slight_smile:

1 Beğeni

Kayıp Zamanın İzinde yeni kapaklar bir araya gelince ortaya bir resim çıkacak gibi.

1 Beğeni

1234
Adsız26627

O kadar denedim bir şekil çıkaramadım 3-4 çıkınca anca

3 Beğeni

Ben de ne çıkacağını merak ediyorum resimlerden ama beğenemedim bir türlü. :smile:

2 Beğeni