Yazar ve Gazeteci Sevim Gözay, 48 Yaşında Aramızdan Ayrıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Sevim Gözay 48 Yaşında Aramızdan Ayrıldı – Kayıp Rıhtım

Sevim Gözay hayatını kaybetti. Gazeteci, televizyon yapımcısı ve yazar kimlikleriyle tanınan Gözay, bu sabah saat 07.30’da tedavi gördüğü İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aramızdan ayrıldı. 1972 doğumlu olan ve genç yaşta hayata gözlerini yuman isim, lenf kanseri tedavisi görüyordu. İlk defa 1993 yılında girdiği medya sektörüne özellikle kamera arkası birçok yapımda… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin.

1 Beğeni

Allah rahmet etsin. Sinemaskop randevular kitabını okuyup birçok televizyon programını da izlemiştim. Çok içten ve samimi buluyordum kendisini. Bugünün en üzüldüğüm haberi buydu.

2 Beğeni

Hasta olduğunu bilmediğim için vefat haberini duyunca sarsıldım. Program yapımcılığı ve sunuculuğunda belki de ülkenin en iyi isimlerinden biriydi. Ekrana da çok yakışıyordu ama son zamanlarda sanırım siyasi görüşleri sebebiyle kendisine yer bulamadı televizyonda. Çok üzgünüm.

2 Beğeni

Işıklar içinde uyusun. Böyle genç yaşta ölümleri görünce çok üzülüyorum :frowning_face: Maalesef bu kanser denen illet çok sinsi bir hastalık.