Yazarının Kaleminden: Ölü Dalgıcın Sonbaharı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-koseler/yazarinin-kaleminden-olu-dalgicin-sonbahari/

Kayıp Rıhtım’ın en eski isimlerinden ve genel yayın yönetmenlerinden Onur Selamet, ilk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı"nın yazım ve basım macerasını anlattı. (DEVAMI…)

12 Likes

Sanıyorum ben de aynı şeyi hissederdim.

4 Likes

Verdiğin emekle hakkındı oysa. Kitabın kapağını da ilk gördüğümde mütevazı biri olduğunu düşünmüştüm. Kitabın adı kocaman harflerle yazılıyken yazarının adı neredeyse görünmezdi. Hala da öyle düşünüyorum.

2 Likes

Olmuş olmuş. Gayet de güzel olmuş. Keyifle okuduğum bir kitaptı. Balina midesinde beyaz adımları takip etmek üzere.

2 Likes

Hohoho! İşte şimdi benden her yazı istediğinde nasıl hissettiğimi anlıyorsun :)) Gördün mü bak, nasıl oluyormuş? Ama kulakların hiç kızarmasın, gayet güzel yazmışsın yine. Kitabının yazım hikâyesini bu sayfalarda görme şansını yakalamak, bunun nihayet gerçek olduğunu görmek ayrı bir keyif. Yolun açık, okurun bol olsun.

4 Likes

Hazır hızını almışken ikinci kitabın için Yazarının Kaleminden nasıl olur düşünmeye başla bence.

2 Likes

Samimi yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Eksik olmayın :slight_smile:

İşte şimdi benden her yazı istediğinde nasıl hissettiğimi anlıyorsun :)) Gördün mü bak, nasıl oluyormuş?

Çok iyi anladım abi. Ama bu deneyim, yeni Asimov çevirin yayınlanınca o malum soruyu sormama kesinlikle engel değil… @mit

2 Likes