Yedi Kartal Efsanesi - Saygın Ersin | Masanın Öte Ucu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-koseler/yedi-kartal-efsanesi-saygin-ersin-masanin-ote-ucu/

Saygın Ersin, Yedi Kartal Efsanesi serisinin ortaya çıkış macerasını tüm detaylarıyla ve oldukça samimi bir dille Kayıp Rıhtım okurları için kaleme aldı. (DEVAMI…)

7 Beğeni

Kitapların yazım sürecini anllattığı güzel bir yazı olmuş. Bugün kitapçıda rastlamıştım kitaplara. Şimdilik sadece merhabalaştık yakın zamanda tanışmak istiyorum bu iki kitapla.

1 Beğeni

Harika yazı olmuş. Yazım sürecindeki duygular çok güzel aktarılmış. Yüzde küçük bir gülümsemeyle okudum yazıyı :slightly_smiling_face: Hele basılmış kitabı ilk eline aldığında kitabı kendisinin yazdığına ve başardığı işin ne kadar büyük bir şey olduğuna inanamadığı kısım çok hoşuma gitti. Kitapları da acayip merak ettim. En kısa zamanda okumaya çalışacağım.

“Neden bizde yok?” Bu soru gerçekten tüm fantastik yazarlarının ana sorusu olmalı. Ben de sordum kendi kendime.

Çok güzel bir yazı olmuş. Süreci çok samimi ve edebi bir dille anlatmasını çok sevdim. Ayrıca en yakın zamanda okumak istiyorum kitaplarını da.

2 Beğeni