Yeni Dune Uyarlamasının Başrolü Büyük İhtimalle "Timothée Chalamet" Olacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/yeni-dune-un-basrolu-timothee-chalamet-olacak/

Denis Villeneuve tarafından çekilecek yeni Dune uyarlamasının başrolü için son aşamaya gelindi. Son zamanların konuşulan ismi Timothée Chalamet, Paul Atreides’i (Muad’Dib) canlandırabilir. (DEVAMI…)

2 Likes

Bence güzel olur fiziki olarak da epey benziyor. Lady Bird’de de güzel oynamıştı.

1 Like

Kullanıcı adın :smiley:

Makyajla falan iyice benzer. Zaten filmde ilk ve ilerleyen süreçlerdeki görünümü farklılık gösterecektir.

Yeni jenerasyonda bu elemandan daha iyi bir aktöre rastlamadım şahsen. Altından kalkabileceğinden şüphem yok, çok da yakışır role. Umarım anlaşırlar. :pray:

1 Like

Paul Atreides’i çok severim. Tek endişem film popüler olsun diye saçma sapan yeteneksiz bir popüler kültür oyuncusunu oynatmalarıydı.

3 Likes

Şu ana kadar süreç çok özenli ilerliyor. Yönetmen, senarist ve oyuncu tercihleri umut veriyor. Yavaş yavaş ve dikkatli ilerledikleri de belli. Bunlar hep heyecanlandıran şeyler tabii.

Bu efsanenin 6 sezonluk, sezon başına 15-20 bölümlük dizisi çıkması lazım mutlaka.

1 Like

Muad’Dib’in Muad’Dib olmadan önceki zamanları için uygun bir kişi olabilir. Peki ya sonrası?

Muad Dib’i Benedict Cumberbatch canlandırsın. (Yok artık ebeninki!)