Yeni Dune Uyarlamasının Başrolü Büyük İhtimalle "Timothée Chalamet" Olacak

(Cem) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/yeni-dune-un-basrolu-timothee-chalamet-olacak/

Denis Villeneuve tarafından çekilecek yeni Dune uyarlamasının başrolü için son aşamaya gelindi. Son zamanların konuşulan ismi Timothée Chalamet, Paul Atreides’i (Muad’Dib) canlandırabilir. (DEVAMI…)

(Damla) #2

Bence güzel olur fiziki olarak da epey benziyor. Lady Bird’de de güzel oynamıştı.

(Cem) #3

Kullanıcı adın :smiley:

Makyajla falan iyice benzer. Zaten filmde ilk ve ilerleyen süreçlerdeki görünümü farklılık gösterecektir.

Yeni jenerasyonda bu elemandan daha iyi bir aktöre rastlamadım şahsen. Altından kalkabileceğinden şüphem yok, çok da yakışır role. Umarım anlaşırlar. :pray:

(Damla) #5

Paul Atreides’i çok severim. Tek endişem film popüler olsun diye saçma sapan yeteneksiz bir popüler kültür oyuncusunu oynatmalarıydı.

(Cem) #6

Şu ana kadar süreç çok özenli ilerliyor. Yönetmen, senarist ve oyuncu tercihleri umut veriyor. Yavaş yavaş ve dikkatli ilerledikleri de belli. Bunlar hep heyecanlandıran şeyler tabii.

(Sadece Emre ) #7

Bu efsanenin 6 sezonluk, sezon başına 15-20 bölümlük dizisi çıkması lazım mutlaka.

(Okan Akıncı) #8

Muad’Dib’in Muad’Dib olmadan önceki zamanları için uygun bir kişi olabilir. Peki ya sonrası?

(Sadece Emre ) #9

Muad Dib’i Benedict Cumberbatch canlandırsın. (Yok artık ebeninki!)