Yeni Game of Thrones Dizisi Tales of Dunk and Egg Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/tales-of-dunk-and-egg-yeni-game-of-thrones-dizisi/

Yeni bir Game of Thrones dizisi daha geliyor. Buz ve Ateşin Şarkısı evreninde geçen ve Taht Oyunları’ndan 90 yıl öncesini anlatan Tales of Dunk and Egg kitabının HBO tarafından dizi uyarlaması yapılacak. HBO kanalı, Game of Thrones dizisinin finali sonrası abonelerinin yarısından fazlasını kaybetmiş durumda. Daha sonra kurtarıcı rolünü üstlenmesi gereken dizi projeleri de ne… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Umarım bu dizi de iptal olmaz diğeri gibi.

Çok çok güzel bir haber dünden beri çok heyecanlıyım inşallah iptal edilmez ve zevkten dört köşe oluruz

Reyting için sömürmeye devam.Şu Martinin romanları iyice popüler kültür oyuncağı oldu.Fantastik edebiyat için üzücü bir durum.

1 Beğeni

Allah’tan dileğim Buz ve Ateşin dünyasını anlatan diziler İNŞALLAH çekilmez iptal olur.
Martin abi den kitap bekliyoruz daha çıkmamış 3 kitabı var.

1 Beğeni

Öyküler çok güzeldi. Bazı bölümleri ve karakteri görmek çok güzel olur ama üç tane hikaye var. Tamam ellerindeki materyal çok geniş ama bilemedim. İnşallah güzel olur.

1 Beğeni

Konu çok güzel. Güzel çekilirse neden kötü olsun? Neden sömürme ya da oyuncak olsun? Fantastik edebiyat için neden üzücü olsun?
Söylemlerin çok saçma.

3 Beğeni

Kış rüzgarları ve bahar rüyası var yani iki kitap üç değil

ateş ve kan Targaryen hanedanın 150 yıllık tarihini anlatıyor 3. AEGON’ a kadar diğer 150 yıllık tarihin 2. aerys e kadar anlatan bir kitap daha yapılcak diye biliyorum 3 . kitap o

Tamam o zaman. Bende ana seride üç kitap kaldı dedin zannettim. Kusura bakma

Estağfurullah Kvothe kardeşim Denna yengeye selamlar. Rüzgarın bol olsun

1 Beğeni

Eyvallah dostum seninde rüzgarın bol olsun :smiley:

1 Beğeni