Yeni Kitap Haberleri


(Damla) #888

Ben o ciltleri büyük cildin ayrılmış hali diye biliyodum şimdi fiyatlara bakınca ayrı ciltler olduklarını anladım. Ben de bu seriye başlayacağım yakında anlaşılan pahalıya patlayacak.


(Hüseyin gök) #889

Valla cidden pahalı cizgi romanlar ehhh bende ne kadar indirim filan varsa öyle ucuza getiriyorum. Misal bu hafta dr yine 150 15tl indirim verirse 50tl de beleş hediye çekim var böyle böyle yarı fiyatından fazla ucuza alacam bu seriyi :-):slight_smile: cidden ama hikaye ve çizimleri çok iyiydi. Biraz diğer serilere youtube’den bakıp spoiler yedim ama hikayenin ne kadar iyi işlendiğini ordan anladım.


(Damla) #890

X-Men’e başlamak için doğru seçim mi bilemedim ama konusu çok ilgimi çekti benim de. Artık fırsat kovalaya kovalaya seriyi tamamlıycam bu gidişle ben de.


#891

O seriyi okumak zorunda değilsiniz bence. Satın aldığınız Old Man Logan ilk başta farklı bir evrende geçen limitli seri mantığında çıkmış bir seridir, diğer seri ise Secret Wars sonrasında yenilenen evrene karakteri geri katmak için çıkarılan bir seridir. İki serinin basım tarihindeki 13 yıllık ara da sizin için açıklayıcı olacaktır. :slight_smile:

Ama maddi kısmı dert etmeyecek olursak, yeni çıkan seri de, ilk seri kadar güzel olmasa da, güzel ilerliyordu. :slight_smile:


(Damla) #892

Aynen bağımsız bir seri olduğunu biliyorum da başlama noktasını bilemediğimdwn risk almayayım dedim. Bir kaç kişi Astonishing X-Men’den başla bir kaçı Avengers okuyup sonra House of M’den başla demişti ben de bunu aldım sonunda.


(Hazal Çamur) #893

Artemis Fowl serisi hakkında,

Buraya da koymuş olayım :slight_smile:


(Hüseyin gök) #894

Ciltli versiyonunu çıkacakmış, hem kutulu hem tek tek satılacak mış mışşş mışşşşşşş:-)


#895

Ergenliğime denk gelmişti hey gidi… İki defa almıştım seriyi. İlkinde kitapçıdan alıp okula gitmiştim ve okulda unuttum kitapları, tâbi kitaplar popüler, unuttuğumun farkına varıp döndüm ama nafile. Acaba kim aldı, kimin kitaplığını süsledi? :joy::joy:


(Yakup Alioğlu) #896

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&publisher_id=6573&product_id=485017

Daha önce Çizgidiyarı forumunda zevkle okuduğum Hüseyin Aksakal tarafından çevrilmiş ve yine birinci ağızdan söylediğine göre diğer ciltlerde hazirmis. Haydi hayırlısı en sonunda Conan külliyatı tamamlanacak sanki.


Barbar Conan'ın Öyküleri Tekrar Bizlerle!
(Serhat) #897

Sonunda kavuştuk.


(Serhat) #898

Cep boy olarak çıkıyor


#899

İthaki logosunun yanındaki o logo ne oluyor acaba?


(Serhat) #900

Onu bende gördüm ama bilemedim. Onu en iyi @irbis bilir.


(Hüseyin gök) #901

Üç cisim problemlinide satışa çıksaydı iyi olurdu birinci kitabı okumadan bunu okumak biraz garip olacak.


#902

Netflix’in film uyarlamasını yaptığı Kafes’in (BirdBox) üzerinde Netflix yazılı karton kapaklı baskısı yapılmış. Dua edinde Netflix Üç Cisim Problemi’nin filmini çeksin. Anca o zaman yeni baskısı yapılacak gibi duruyor. İlk kitap karaborsada iken ikinci kitabı alıp okuyamayacağız malesef.


(Hüseyin gök) #903

Sırf bu kitabı kara borsaya düşer diye alacam ne olur ne olmaz. İlk kitabıda tekrar basılırsa öyle okumaya başlarım artık.


(M. Ihsan Tatari) #904

Öyle diyorsunuz da Üç Cisim Problemi’nin çok ciddi bir editörlükten geçmesi gerekiyor. Onu bu haliyle değil, gözden geçirilmiş bir çeviriyle basmak istiyorlardır muhtemelen. Gecikmesi normal.


(Serhat) #905

Yeni baskıya hazırlanıyor yazıyor.


(Hüseyin gök) #906

Eleştiri gibi düşünmeyin ama kitap çıkalı 3. Yıl olmuş o zamandan beri düzeltme yapılmamış olması imkansız gibi.


(✌🏼) #907

Üç Cisim Problemi’nin de bandrolü alınmış.