Yeni Kitap Haberleri

(Kadir) #3296

Görünen o ki Tübitak Yayınları tamamen ölmemiş. Matematikçi Oklid’in (Euclid) matematik kitabını dilimize çevirmişler, hem de uygun fiyata. Kitap ciltli ve ciltsiz olmak üzere iki farklı şekilde basılmış.

(Kadir) #3298

Kitap ciltli ve ciltsiz olmak üzere iki farklı şekilde basılmış. Sizin attığınız ciltsiz baskısı.

Hmm dikkat etmemişim ona aynen.

(Kadir) #3300

Bende yukarıya eklememiştim, şimdi düzelttim.

Kara Ayna’nın yeni baskısı çok iyi olacakmış. Ertan Ergil geçenlerde, Instagram’dan yaptığı canlı yayınca “bayılacaksınız” dedi.

Cash’i çok kelepir bir fiyata almıştım ben. Bir kaç kişi fahiş fiyat çekmişti. Yılmadım, çok çok daha ucuza buldum.

(ulas can) #3302

4 Yeni Harry Potter Hikayesi Haziran Ayında Yayımlanıyor

(Hüseyin gök) #3303

Dün forum da haberi yapılmıştı.:slight_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #3304

resim

(Samet) #3305

Geliyor! Geliyor!! JBC GELİYOR!!!

(Hüseyin gök) #3306

Hangi baskı için haber verildi? V for zaten özel baskı.

(Samet) #3307

Yazışma da gözüktüğü gibi isim vermedi kısa süre sonra yeni özel baskıları duyuracaklarını söyledi.V’nin baskı kalitesi çok iyiydi,JBC’den umutluyum o yüzden

(Hüseyin gök) #3308

Tahmini özel baskının biri joker olur.Diğeri ise inş.okumadığımız bir kitap olur umarım.

(Zeynep) #3309

:thinking:

(Hüseyin gök) #3310

@rann @Estranged’ı etiketliyelim.Onlar bu işin piri.Hangi kitap olduğunu bilirler.:slight_smile:

Dave McKean’in çizdiği çizgi romanlardan biri gibi duruyor.

Sanırım bu eser.

(Yakup Alioğlu) #3313

Biraz araştirma yapinca buldum. Zaten kapak ben DC Vertigo serisiyim diyor. Biraz araştırınca benimde ilk defa duyduğum Its a Bird… isimli bir kitap olduğunu kaşfettim.

(Hüseyin gök) #3315

Valla helal olsun ne diyim :slight_smile: linkin altına yorum yapımda milletin merakı gitsin.

Garip bir çizim tarzı var ama her zaman ki gibi önenli olan hikaye.

Pek ilgimi çekmedi. Sert kapak basılırsa belki alırım.

(levent) #3317

kara ayna olabilir uzun zamandır basmamışlardı