Yeni Kitap Haberleri

Bir dizide “Hikayeler” diğerinde “Kitaplar” denmiş, yayınevine soralım aradaki farkı. :slight_smile:

4 Beğeni

Sormak lazım. Seri kitaplar tutuyor diye uyanıklık peşinde mi acaba yayınevi. Çünkü Dokuz Diyar da iskandinav mitolojisine dair çoğu şey var zaten.

2 Beğeni

Yayınevine yazdım, cevap geldiğinde buraya not düşerim. :slight_smile:

Bu kitabın tanıtımında şöyle yazılmış;

“Birçok farklı kültürün ve coğrafyanın mitolojisini tek tek ele alacak dizimizin…”

Sanırım masallar dizisi gibi coğrafya olarak ilerleyecek. :thinking:

5 Beğeni

Ben doğrudan, devam eden serinizden bu yeni serinin farkı ne diye sordum, cevabı merakla bekliyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Seri durumu netleştikten sonra konuyu açayım o zaman. :joy::joy: (Muhtemelen farklı bir seri. Yinede yayınevinden haber bekleyelim.)

2 Beğeni
5 Beğeni

Ortalama 2-3 TL güncelleme yapmış İşbankası…

1 Beğeni

Olabilir. Fiyatlar konusunda hala en iyi İş Bankası diye düşünüyorum. (Pegasus deyince … anladınız siz.) :joy::joy::joy:

2 Beğeni
6 Beğeni

9 Beğeni

Eeeee o kadar dedik.:slight_smile:

Yeterli olacağını düşünüyorum. Bir iki mevzuda belki ufak ufak soru işaretleri bırakabilir ama internet koca derya. Wiki sayfaları var biz varız, bir şekilde hallederiz.

1 Beğeni

Beni sayma:)Bana kalsa günlerce arasam ne olduğunu bulamazdım😂

Keşke malazan serileri Türkçeye çevirilse. Ah ah.

1 Beğeni

Malazan serisini bende çok merak ediyorum. Büyük ve çok iddaalı bir seri.

En iyisi parasını şimdiden köşeye ayırayım :joy:

Benim asıl korkum Flaneur değil JBC.Orada görev yapan grafiker bir abiden fazla olmasa da birkaç bilgi edindim şunu bilin Eylül 2019’da efsane çizgi roman baskıları geliyor JBC’den eğer bir aksilik çıkmazsa.Bozkurtlar Özel Baskı ve 1984 Özel Baskılar kadar konuşulacak :grin:

Ayrıca emin olmamakla birlikte yıl sonuna doğru Can Yayınları 1-2 tane daha özel baskı yapabilir ama kesinlikle yok dediğim gibi.

2 Beğeni

Blazing combat’ın aynı fiyatında tutarlarsa alırım.170sy zaten.

5 Beğeni
1 Beğeni

:slightly_smiling_face: