Yeni Kitap Haberleri

(Samet) #3342

Sert kapak olursa alacağım,merakımı cezbetti

(Samet) #3343

İngilizlere,Fransızlara özeniyorum şöyle baskıları alabiliyorlar…Fiyatına bakayım dedim almak istesem tamı tamına 597,05 tlye denk geliyor :frowning: Yerli yayın evlerinden birisi yapmış olsa maksimum 150-250 tl arasında bir şey olur.Tabi bizde bu tarz işleri çok nadir yapıyorlar üzücü şekilde…(Bknz:1984 Özel Baskı/V For Vendeta Özel Edisyon vs.)

JBC bombalayacak galiba?

(Bora Tuna) #3345

JBC keşke Yayınevileri Soru Hattına katılsa, acaba bir kaç kişi mesaj atsak katılmayı düşünür mü ? Belki gelecek çizgi romanlar hakkında biraz daha erken bilgi alırız. :grin:

(Hüseyin gök) #3346

Çizgi roman yayınevleri pek açık bilgi vermiyor standart yayınevleri gibi.Yani geleceğini sanmam Jbc’nin.

Ertan Ergil siteye üye yanlış hatırlamıyorsam.

(Aslı Dağlı) #3348

Bu dogru. Yirmi karakter.

(Serhat) #3349
  1. Türkiye İş Bankası Türk Edebiyatı Klasikleri Serisinin yeni kitabı

falaka_water

Kitapyurdu Linki

1. Türkiye İş Bankası Modern Klasikler Dizisi Serisinin yeni kitabı

meselenin-ozu_water

Kitapyurdu Linki

1. Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi Serisinin yeni kitapları

gilgamis-hikayeleri_water

Gılgamış Hikayeleri (Karton Kapak)
Gılgamış Hikayeleri (Ciltli)

indir

Kadın Mebuslar (Karton Kapak)
Kadın Mebuslar (Ciltli)

(Serhat) #3350

Can Yayınları Modern Dizisi’nin yeni kitapları

(Zeynep) #3351

@fortknoxt bilgilendirme için teşekkürler.Tanizaki eserlerini severek okuyorum.Çılgın Bir İhtiyarın Güncesi ve Anahtar’ı Haziran listeme ekledim :smiling_face_with_three_hearts:

Mitolojik Kitaplar Dizisi - 1 yazıyor. Yeni seri sanırım. :slight_smile:

(Erdal) #3353

Halihazırda vat böyle bir serisi ama sırası hatalı yazılmış olabilir ya da iki ayrı mitoloji serisi mi olacak?

(Emrecan) #3354

Hocam sizinkiler Mitolojik Hikayeler diğeri ise Mitolojik Kitaplar serisi :smiley:

Bir dizide “Hikayeler” diğerinde “Kitaplar” denmiş, yayınevine soralım aradaki farkı. :slight_smile:

(Erdal) #3356

Sormak lazım. Seri kitaplar tutuyor diye uyanıklık peşinde mi acaba yayınevi. Çünkü Dokuz Diyar da iskandinav mitolojisine dair çoğu şey var zaten.

Yayınevine yazdım, cevap geldiğinde buraya not düşerim. :slight_smile:

Bu kitabın tanıtımında şöyle yazılmış;

“Birçok farklı kültürün ve coğrafyanın mitolojisini tek tek ele alacak dizimizin…”

Sanırım masallar dizisi gibi coğrafya olarak ilerleyecek. :thinking:

(fatih çetin) #3358

Linkten okuma parçasına göz attım. Dokuz Diyar kitabındaki çoğu mevzu var. Sadece kahramanları eklemiş. Edda Mitleri üzerinden gitmişler galiba. Ben artık bu seriyi ve diğer seriyi takip etmem büyük ihtimalle. Yayınevi biraz uyanıklık yapıyor gibi ama tam açıklamayı bekliyorum. Bakalım nasıl açıklayacaklar?

Ben doğrudan, devam eden serinizden bu yeni serinin farkı ne diye sordum, cevabı merakla bekliyorum. :slight_smile:

(Serhat) #3360

Seri durumu netleştikten sonra konuyu açayım o zaman. :joy::joy: (Muhtemelen farklı bir seri. Yinede yayınevinden haber bekleyelim.)

(Serhat) #3361