Yeni Kitap Haberleri

Koskoca Kadim Kanunlar yazıyor görmüyor musun? :joy:

2 Beğeni

Malum baslikta benim adimi vermediginiz icin boyle boyle haberlerle cebinizi kurutarak intikam almaya niyetliyim. Bir de yeni kitaplarim var ama gordugunuz uzere Kitapfelek’e yazmiyorum. :expressionless:

14 Beğeni

Eski forumda Şiddetin Tohumu - Joe Abercrombie başlığını devamlı hortlatan biri olarak bu seriyi nihayet İthaki’de gördüm artık gözüm açık gitmeyecek. Artemis çok ilgisiz davranmıştı seriye. İlk iki kitabı okudum ama tabi ki İthaki’den tekrar alıp başlayacağım. Artemis’in serinin okuyucularına eziyet ettiği zamanlarda ekşideki yorumlarda iştah kabartıcıydı. the first law - #35952991 - ekşi sözlük ekşidekiler gibi benim de favori karakterim Sand Dan Glokta. Güzel bir seri herkese tavsiye ederim.

6 Beğeni

Bence sen ihaleyi kaptın. Hayırlı olsunlar gelir yakında. :wink: Hadi itiraf et artık. Ne zaman başlarsınız çeviriye, yoksa çoktan bitti mi çeviri? :joy: ( bu arada malum başlık malazan mi yoksa Akılçelen mi :joy::thinking: )

3 Beğeni

Yok yok. Kitap bende degil. Olsa agzimda bakla islanmazdi. Zaten forumda bir konuda ters dustugumuz bir arkadas vardi, ona, “Sizin en istediginiz kitabi cevirecegim, size de gondertmeyecegim,” demistim. O da bana “Bir gun size Malazan onerirlerse sakin almayin,” demisti. Kitabin cevirisi bende olsaydi ilk onu bulup yamuk gulumsemeli smayli atardim. Ama degil.

Ben hakikaten kendi kendime trip atiyorum. :expressionless:

7 Beğeni

Kendisi Logen ninefingers :slight_smile:

3 Beğeni

Malazan falan bunların acelesi yok @Agape ve benim de içinde olduğum okur grubu zaten Bayan P Tuhaf soru bankasının çıkmasını bekliyoruz

5 Beğeni

indir

25 Beğeni

Dede Korkut’un yeni bulunan yazması ay sonu çıkıyormuş.

4 Beğeni

https://urun.n11.com/roman/diabolik-diabolik-serisi-1-P355005093

1 Beğeni

Sırada açıklanacak ne var diye bakan Kayıp Rıhtım üyeleri

22 Beğeni
15 Beğeni

Fiyatına korkarak baktım. Neyse ki uygun tutulmuş. Çok sevindim. Bu seriyi neredeyse beş altı yıldır bekliyorum. Umarım devamı da kısa sürelerle yayınlanır.

3 Beğeni

Nasıl bir seri acaba?

Low ve Grimdark fantasty türünde Got Gibi yani. fantastik ögelerin sayisi az siddet ve cinselik çok.

5 Beğeni

Öğrendiğim iyi oldu ya.Parayı başka yere harcayım o zaman.

Yenilere devam. @Strenergy :joy::joy:

13 Beğeni

İlhami Sidar’ın Yeni kitabı

1 Beğeni

Azıcık geç kaldın :joy:

1 Beğeni

Bilerek beni lafa tuttun. Sayılmaz bu :joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni