Yeni Kitap Haberleri

Ciltli baskı da gelecek bandrol alınmıştı.

1 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim @Emrys :slight_smile:

1 Beğeni

400 sayfa, 78 TL

4 Beğeni

B.ku çıktı ayıptır söylemesi.

Ama çizimler enfes.Hikayesi nasıl acaba.

3 Beğeni

Fiyat konusunda ne yazık ki öyle. Evet, çizimler çok iyi. Uzun zamandır sırf çizimleri için basmalarını bekliyordum bu kitabı.

Fakat?

(Paylaşıldıysa göremedim)

7 Beğeni

@Strenergy paylaşmaz olur mu hiç.

5 Beğeni

Emre bey in konu ile ilgili son mesajı “yakında dağıtılır” şeklindeydi. Burdan Kitabın hali hazırda basıldığı ve dağıtımı beklediği çıkarılabilir. Sonuç olarak geliyor :slight_smile:

https://www.babil.com/altin-kafes-sor-benfronun-sarkisi-3-kitabi-j-d-oswald

6 Beğeni

Bu son kitap değil mi?

Düzenleme: Değilmiş ya. Beş kitapmış. :smiley:

2 Beğeni

Maşallah,maşallah…Pegasus yine adının hakkını vermiş :confused:

2 Beğeni

Bu seriyi iki kere sepete atıp vazgeçtim. Yorumlarınız nelerdir. Yky serileri genelde çocuklara hitap ediyor bu seride öyle mi acaba?

1 Beğeni

Ben daha okuma fırsatı bulamadım. Forumda bu seri için haber vardı yanlış hatırlamıyorsam onun için paylaştım takip eden vardır belki diye. :slight_smile:

1 Beğeni

Almak niyetindeyseniz N11’de %50 indirimli, hatta ilk kitapla birlikte 77 TL.

1 Beğeni

Teşekkürler lakin ilk kitabı geçen sene Tüyap’da 35 tlye mi ne almıştım o yüzden ikinci kitabın fiyatı bir hayli şaşırttı beni,sanırım bunu bir süre bekleteceğim :smile:

1 Beğeni

Aynı hatayı bende yaptım. Pegasus’ta %50 indirim olmadıkça seri kitapları bekleyip almak mantıklı. Sonradan set yapıp indiriyorlar fiyatı çünkü.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum bu ağzımın yandığı 3. seri Pegasus’dan,dediğiniz gibi beklemek gerekli yoksa baya tuzlu kaçabiliyor

2 Beğeni

Ya çok beklediğimiz Malazan’ da Pegasus’da çıkarsa diye korkmadan edemiyorum.

1 Beğeni

Bu kitabı bekliyordum, teşekkürler. :slight_smile:
Yalnız bildiğim kadarıyla ciltsiz bu seri, neden ciltli yazmışlar acaba?
Sen okudun mu peki @Agape?
@hunter, İkinci kitabın bazı kısımları fazla uzamışsa da genel olarak keyifli bir seri, tavsiye ederim. Atmosferi hoşuma gidiyor benim, biraz masalsı bir yapısı var sanki.

2 Beğeni