Yeni Kitap Haberleri

Fiyat konusunda ne yazık ki öyle. Evet, çizimler çok iyi. Uzun zamandır sırf çizimleri için basmalarını bekliyordum bu kitabı.

(Hazal Çamur) #3870

Fakat?

(Paylaşıldıysa göremedim)

(Kenan Ulusoy) #3871

@Strenergy paylaşmaz olur mu hiç.

(Yalçın) #3872

Emre bey in konu ile ilgili son mesajı “yakında dağıtılır” şeklindeydi. Burdan Kitabın hali hazırda basıldığı ve dağıtımı beklediği çıkarılabilir. Sonuç olarak geliyor :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3874

Bu son kitap değil mi?

Düzenleme: Değilmiş ya. Beş kitapmış. :smiley:

(Samet) #3875

Maşallah,maşallah…Pegasus yine adının hakkını vermiş :confused:

Bu seriyi iki kere sepete atıp vazgeçtim. Yorumlarınız nelerdir. Yky serileri genelde çocuklara hitap ediyor bu seride öyle mi acaba?

Ben daha okuma fırsatı bulamadım. Forumda bu seri için haber vardı yanlış hatırlamıyorsam onun için paylaştım takip eden vardır belki diye. :slight_smile:

(Erdal) #3878

Almak niyetindeyseniz N11’de %50 indirimli, hatta ilk kitapla birlikte 77 TL.

(Samet) #3879

Teşekkürler lakin ilk kitabı geçen sene Tüyap’da 35 tlye mi ne almıştım o yüzden ikinci kitabın fiyatı bir hayli şaşırttı beni,sanırım bunu bir süre bekleteceğim :smile:

(Erdal) #3880

Aynı hatayı bende yaptım. Pegasus’ta %50 indirim olmadıkça seri kitapları bekleyip almak mantıklı. Sonradan set yapıp indiriyorlar fiyatı çünkü.

(Samet) #3881

Kesinlikle katılıyorum bu ağzımın yandığı 3. seri Pegasus’dan,dediğiniz gibi beklemek gerekli yoksa baya tuzlu kaçabiliyor

(42. Mehmet) #3882

Ya çok beklediğimiz Malazan’ da Pegasus’da çıkarsa diye korkmadan edemiyorum.

(Cankut Değerli) #3883

Bu kitabı bekliyordum, teşekkürler. :slight_smile:
Yalnız bildiğim kadarıyla ciltsiz bu seri, neden ciltli yazmışlar acaba?
Sen okudun mu peki @Agape?
@mrtavcii, İkinci kitabın bazı kısımları fazla uzamışsa da genel olarak keyifli bir seri, tavsiye ederim. Atmosferi hoşuma gidiyor benim, biraz masalsı bir yapısı var sanki.

(Hiçliğin bekçisi…) #3884

Ben her aldığım kitaba şöyle bir bakarım. 20-30 sayfa kadar. Hoşuma gitmişti ama seri tamamlanmadığı için henüz başlayamadım. :blush: Bu yüzden detaylı bir yanıt veremeyeceğim. Son iki kitap da çıksın bir ara bitiririm.

(Cankut Değerli) #3885

Bayağı hızlı çıkarıyorlar ya, yıl sonuna kalmaz biter bence.

(Hiçliğin bekçisi…) #3886

Ben de bu sene okuyamam zaten. Kitaplar İstanbul’da kaldı. Yanıma 10-15 kitap ancak alabildim. :slight_smile:

(Cankut Değerli) #3887

Anladım. Bir yere giderken kitap seçmek büyük dert ama neyse ki böyle dertlerim olmuyor, hepsi bilgisayarımda çünkü. :joy: :joy: :joy:
Neyse, okuduğunda neler düşüneceksin merak ediyorum.

Yanlış yazılmış kitap karton kapak ilk kitaplar gibi. :slight_smile: