Yeni Kitap Haberleri

Rusya’nın Atatürk’ü dense yeridir. Biz her ne kadar tarihimizde Deli olarak adlandırsakta Rusya’yı büyük bir devlet haline getiren liderdir. Merak ettiğim bir kişiydi bu kitabı ekledim listeme.

5 Beğeni

Tatil dönüşünden sonra hemen sipariş verip almayı düşünüyorum. Bu aralar “Romanovlar” adlı kitabı okuyorum; ardından bu kitabı okuyarak Rus tarihini iyice pekiştirmeyi planlıyorum.

13 Beğeni

Stefan Zweig Toplu Öyküler serisi, Kitapyurdu’nda hâlâ satışa açılmamış. Kaç gündür bakıyorum.

6 Beğeni

@Strenergy bunları paylaşmış mıydın bilmiyorum ama görünce paylaşayım dedim :slight_smile:

Kıyamete Koşanlar Kulübü %40 indirimli Adrian J. Walker

Ek: Paylaşmışsın dikkat etmemişim :slight_smile:

5 Beğeni
2 Beğeni

https://www.babil.com/bir-astronottan-hayat-dersleri-kitabi-chris-hadfield

4 Beğeni

Biraz daha destekçi olsa bu ardakadaş 75 sayılık eseri çevirir valla:)

8 Beğeni

Sonunda geldi :grinning:
Captain Marvel Cilt 2 - Şeklini bozma

4 Beğeni

Çizgi Düşler alt yayınevi kuruyor ve uzakdoğu temalı işlere el atacakmış.

7 Beğeni

Uzak doğu iyi para getiriyor demek ki.

75 sayılık bir seri destek olunsa bile, ayda iki sayı çıkarsa 4-5 yıl rahat sürer. 75 sayılık seride öyle üst düzey bir seri değil. Çevirmenin okulu olur, şehir dışına gider, işe başlar, evlenir derken (hepsini yaşadik) bir anda ilgisini kaybeder. Aynı seriyi çeviirmekten sıkılır. Ben de olsam pek bulaşmam bu kadar büyük seriye. Nedense manga çevirmenleri gibi tutkulu ve hızlı çevirmen çok az.

2 Beğeni

Sayın JBC yapmayın böyle zaten tetikte bekliyorum,böyle giderse kalpten gideceğim :joy:

6 Beğeni

Ayın 25’i net tarihmiş.2 adet kitap çıkacak Flaneur’dan.

Kral Lear Ciltli olarak geldi.

6 Beğeni

Cüzdanlar fora!
Fazlasıyla arada kaldım,FLANEUR yine yaptı yapacağını…Keşke bir ay arayla çıkarsalar :joy: siz hangisini tercih edeceksiniz? Şahsen TOPPİ’ye daha yakınım.

***Fiyat 200 tl

1 Beğeni

Tolstoy’da gelsin artık alfakitap com dan alacağım kitaplar var bu ikisini için bekletiyorum epeydir.

1 Beğeni

Tanesimi 200tl.Bu ney yaw.Sayfa sayısı diğerlerine göre daha az.Eğer öyleyse ince kapak alırım.

Ben her ikisini de pas geçiyor, paramı Batman gününe saklıyorum.