Yeni Kitap Haberleri

Pegasus’tan bir kitap parası etmiyor yine. :joy::joy::joy:

4 Beğeni

Üç kitaba 150 lirayı görünce kalbim tekliyor. Witcher ın 4 kitabını 80 liraya aldığım günleri hatırlıyorum, gözlerim doluyor. Daha fazla paylaşmayın rica ederim dayanamayacağım yoksa…

2 Beğeni

3 Beğeni

ODTÜ Yayınlarından popüler fizikle ilgilenenlere Michio Kaku’dan Paralel Dünyalar

6 Beğeni

“Demir altın” tek satılmıyor mu? Yani 1 kitap için diğer kitapları da mı almak zorundayız?

1 Beğeni

Kitap tek satılıyor tabi ki. Ancak okumak için ilk üç kitabı da okuman gerekiyor.

2 Beğeni

Sonunda…

13 Beğeni
1 Beğeni

İlk 3 kitabı tabi ki okudum. Sitede 4-cü kitap tek yerleştirilmediyi için sordum. ))

2 Beğeni

Süper haber. Sonunda gelsin artık. Seri kitapları uzun süre bekletince karakterleri unutuyoruz. Kim kimdi :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni
  1. Kitap için bu kadar beklemeyiz insallah.
4 Beğeni

İnşallah. İthaki’ye de birşey diyemiyorum. Ellerinde gerçekten çok iyi seriler var her seiye kitap çıkarmak kolay değil. Çıksın da çokta geç olmasın diyoruz. :hugs::hugs: :wink::wink:

4 Beğeni

Asimov, Tolkien beklerken habire bu tuhaf yazarlar çıkıp duruyor :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

2 Beğeni

Öhöm… Bazılarımız o tuhaf yazarın kitaplarını bekliyor :sweat_smile:

11 Beğeni

Kötü kitaplar değil ki? Klasik yazarlar kadar bu tarz yeni bilim-kurgu yazarların kitaplarının da çıkmasını istiyorum. Bayağı bir gerideyiz hatta bence bu konuda. Goodreads’ten biraz olsun bakarsanız öyle güzel kitaplar var ki ağzımın suyu akıyor resmen. :worried:

3 Beğeni

Kapaktaki övgü çok mu lazım. Detaylarda boğuluyoruz. Nefes alalım artık.

2 Beğeni

Hocam nolur şu kapaklardakş yazıları kaldırın ya ):

6 Beğeni

İthaki’ye söyleyin ben sadece sosyal paylaşım sitesindeki resmi kopyaladım. :slight_smile: katılıyorum, bence de övgü yazıları hoş olmuyor kapakta.
Kapağın ortasındaki havaifişek yok bu arada sadece efekt olarak koymuşlar.

1 Beğeni

Bencede ne gereği var.
Madem çok elzem olduğunu düşünüyor ithaki arkaya bassın. Bu ne adamın gözüne sokar gibi.
Yine de ithaki candır :grin:

1 Beğeni

Nihayet geliyor Eksen… Çok sevindim. Uzun zamandır beklemedeydim. İnşallah Girdap bu kadar beklemez.

2 Beğeni