Yeni Kitap Haberleri

(Serhat) #634

Haykırdım ahahsjhfndala

Bunlar nasıl fiyatlar :triumph::triumph: sonra “kimse orijinal kitap almıyor, korsan kitaplar bizi mahvetti” falan filan. Beter olun, gerçekten beter olun.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #637

Tek kitap mı seri mi ? Bilgisi olan var mı?

(İsmail Şahin) #638

fantasticfiction.com da 3 kitap olarak gözüküyor.

(Duygu) #639

Witcher 5 Kidega’da 37.70 lira. Enparanın 15 lira iadesiyle 22.70’e geliyor. Enpara kullananlar için çok uygun fiyat.

Post-apokaliptik kurgu olarak geçiyormuş bekleyelim bakalım :slight_smile:

Mercy Kilpatrick serisi 2. kitapta yoldaymış.

Seri orijinali için: https://www.kendraelliot.com/book_series/mercy-kilpatrick/

(Yasin) #641

Salon Yayınları nedense bende ucuz, kötü çevirili kitaplar basan bir yayınevi gibi bir his uyandırıyor. Ama bu bir önyargı farkındayım. Hiçbir kitabını okumuşluğum yok ve açıkçası The Last Girl çok ilgimi çekti. Post-apokaliptik diyince akan sular duruyor benim için. Tabi ergen romantizmine bulaşmamış olması lazım. :smiley:

Sanırım son zamanlarda daha seçici ve dikkatli davranıyorlar. :slight_smile:

(Erdal Hellaçoğlu) #643

Şu ana kadar 3-4 kitabını okudum. Şahane kitaplar diyemem bir Pegasus baskı kalitesi, çevirisi yok. Ama yılların yayınevleriyle yarışabilecek durumda. Öfkelidoğan, Yunan Mitolojisi, Merhametli Ölüm güzel kitaplar. Merak ettiğim bir kaç kitabı daha var. Fiyat politikası da çok kötü değil.

(Serhat) #644

Kitapyurdu’nda fiyatlar düştü (Platin üyeler için) (%35 + %10)

1. Ateşle İmtihan / The Witcher Serisi 5 (Önceki Fiyat-38,94 TL) - (Yeni Fiyat-35,04 TL)

2. Demir Altın / Kızıl İsyan 4 (Karton Kapak) (Önceki Fiyat-51,94 TL) - (Yeni Fiyat-46,74 TL)

3. Demir Altın / Kızıl İsyan 4 (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

4. Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

5. Obsidio / Illuminae Dosyaları 03 (Ciltli) (Önceki Fiyat-64,94 TL) - (Yeni Fiyat-58,44 TL)

ÖNCESİ

SONRASI

Sepette 17,00 TL oynamış oldu.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #645

Pegasus’tan bir kitap parası etmiyor yine. :joy::joy::joy:

(Berfin) #646

Üç kitaba 150 lirayı görünce kalbim tekliyor. Witcher ın 4 kitabını 80 liraya aldığım günleri hatırlıyorum, gözlerim doluyor. Daha fazla paylaşmayın rica ederim dayanamayacağım yoksa…

(Doğan Can Urul) #647

(Tansel Diplikaya) #648

ODTÜ Yayınlarından popüler fizikle ilgilenenlere Michio Kaku’dan Paralel Dünyalar

(Sedi Çoban) #649

“Demir altın” tek satılmıyor mu? Yani 1 kitap için diğer kitapları da mı almak zorundayız?

(Serhat) #650

Kitap tek satılıyor tabi ki. Ancak okumak için ilk üç kitabı da okuman gerekiyor.

(Mustafa Erdem) #651

Sonunda…

(Sedi Çoban) #653

İlk 3 kitabı tabi ki okudum. Sitede 4-cü kitap tek yerleştirilmediyi için sordum. ))