Yeni Kitap Haberleri

(Serhat) #654

Süper haber. Sonunda gelsin artık. Seri kitapları uzun süre bekletince karakterleri unutuyoruz. Kim kimdi :slight_smile: :slight_smile:

(Mustafa Erdem) #655
  1. Kitap için bu kadar beklemeyiz insallah.

(Serhat) #656

İnşallah. İthaki’ye de birşey diyemiyorum. Ellerinde gerçekten çok iyi seriler var her seiye kitap çıkarmak kolay değil. Çıksın da çokta geç olmasın diyoruz. :hugs::hugs: :wink::wink:

(Hüseyin gök) #657

Asimov, Tolkien beklerken habire bu tuhaf yazarlar çıkıp duruyor :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

(Cemalettin Sipahioğlu) #658

Öhöm… Bazılarımız o tuhaf yazarın kitaplarını bekliyor :sweat_smile:

Kötü kitaplar değil ki? Klasik yazarlar kadar bu tarz yeni bilim-kurgu yazarların kitaplarının da çıkmasını istiyorum. Bayağı bir gerideyiz hatta bence bu konuda. Goodreads’ten biraz olsun bakarsanız öyle güzel kitaplar var ki ağzımın suyu akıyor resmen. :worried:

(emre) #660

Kapaktaki övgü çok mu lazım. Detaylarda boğuluyoruz. Nefes alalım artık.

(Emre ) #661

Hocam nolur şu kapaklardakş yazıları kaldırın ya ):

(Mustafa Erdem) #662

İthaki’ye söyleyin ben sadece sosyal paylaşım sitesindeki resmi kopyaladım. :slight_smile: katılıyorum, bence de övgü yazıları hoş olmuyor kapakta.
Kapağın ortasındaki havaifişek yok bu arada sadece efekt olarak koymuşlar.

(MUSTAFA) #663

Bencede ne gereği var.
Madem çok elzem olduğunu düşünüyor ithaki arkaya bassın. Bu ne adamın gözüne sokar gibi.
Yine de ithaki candır :grin:

Nihayet geliyor Eksen… Çok sevindim. Uzun zamandır beklemedeydim. İnşallah Girdap bu kadar beklemez.

(Mustafa Yıldız) #665

(brain deactivated)
Kitabı Stephen King mi yazmış? Bilmiyordum, hemen almayım.
(brain acrivated)

(Serhat) #666

2 yeni kitap.

İlk kitap Dönüş’te Stephen King’in aynı övgüsü vardı zaten. Serinin devamında olmasaymış bari :-1:t4:

(Ufuk) #668

(Serhat) #669

(Sedi Çoban) #670

“Demir altın” kitabını sipariş verdim. Azerbaycana- bana geliş fiyatı 103 tl olacak. :))

(M. Ihsan Tatari) #671

Abov! Sindire sindire okuyun :slight_smile: Keyifli okumalar.

Bu gidişle 2019’da Ankaraya geliş fiyatıda o kadar olacak.

(Sedi Çoban) #673

Teşekkürler :slight_smile: