Yeni Kitap Haberleri

(brain deactivated)
Kitabı Stephen King mi yazmış? Bilmiyordum, hemen almayım.
(brain acrivated)

1 Beğeni

2 yeni kitap.

6 Beğeni

İlk kitap Dönüş’te Stephen King’in aynı övgüsü vardı zaten. Serinin devamında olmasaymış bari :-1:t4:

3 Beğeni

5 Beğeni

https://www.ilknokta.com/lee-kelly/yasak-buyu.htm

5 Beğeni

“Demir altın” kitabını sipariş verdim. Azerbaycana- bana geliş fiyatı 103 tl olacak. :))

1 Beğeni

Abov! Sindire sindire okuyun :slight_smile: Keyifli okumalar.

7 Beğeni

Bu gidişle 2019’da Ankaraya geliş fiyatıda o kadar olacak.

4 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

3 Beğeni

Yayınevi Turkuvaz kitap. Kitap kesilip kırpılmış mıdır acaba şaşırdım açıkcası. Kozmos 01 yazıyor sol alt köşede devamı mı gelecek acaba :thinking:

5 Beğeni

Halka Dünya’dan sonra ikinci bomba

Kitapyurdu’nda biraz daha uygun fiyata

Halka Dünya Mühendisleri (Kitapyurdu)

7 Beğeni

Tenten yeni kitap yolda sanırım.

3 Beğeni

Buna nereden bakıyorsunuz acaba?

1 Beğeni

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

Tarihi yukarıdan yazarak bakabilirsiniz :slight_smile:

2 Beğeni

Oyh… Samanlıkta iğne aramak gibi :sweat_smile: Teşekkür ederim bilgi için, hep merak etmiştim. Arada sırada ben de keyfe keder bakarım artık.

4 Beğeni

Sayfayı açınca ctrl+f yapıp aradığınız yayınevinin adını (bazıları için şirket adı örneğin ithaki- penguen gibi) yazarsanız. Kolayca bulursunuz takip ettiğiniz yayınevleri neleri basacak

2 Beğeni

Belli bir tarih aralığı olması kötü. Her hafta düzenli incelemek lazım. Mesela son bir yıl içine bakabilseydik çok güzel olurdu. Sadece kullanış açısından yani. Bazen hak alınıyor ama uzun süre basılmıyor.

1 Beğeni

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah çıkmayacak mı İş Kültür’den? Haberi olan var mı onu bekliyorum ne zamandır :frowning:

1 Beğeni

Bu telif hakkının alındığını gösteren bir sayfa değil, bandrol alındığını gösteren bir sayfa. Dağıtmadan önce belli bir sebepten depoda bekletmezlerse bandroldan kısa süre sonra çıkar genelde.

4 Beğeni