Yeni Kitap Haberleri

Ellerinde kaç kitabın telifi kaldı ki acaba? Çok az büyük ihtimalle.

1 Beğeni

Hangi kitaplar basılacak acaba çok merak ettim

1 Beğeni

9 Beğeni

Bu kitap Got evreninde mi geçiyor ?

1 Beğeni

Asoiaf (ya da diziyi referans alanların dediği got) evreninde geçmiyor.

3 Beğeni

Metis, Robert A. Heinlein kitaplarını yeniden basar umarım.

1 Beğeni

Alfa, İthaki, Yordam gibi bir kaç yayın evi kurgu dışı kitaplarıyla benim nazarımda çok değerli yayın evleri. Geçmiş yıllarda Kabalcının bastığı ve baskısı tükenen Sosyal Bilimlerin Mantığı üzerine Alfa’dan yeniden basılmış,

2 Beğeni
8 Beğeni

Bende bunu atmaya gelmiştim. @fortknoxt 'a iş çıktı yine :smile:

4 Beğeni

Hiç sıkıntı değil. :slight_smile: Şimdiden çalışmaya başladım. Mevcut kitaplar var. Yenileri de eklenmesine müteakip konuyu açarım inşallah.

3 Beğeni

Ciltlide çıkarmı acaba? Hepsi ayın 24de satışa çıkacak.

1 Beğeni

Can Yayınları kolay kolay ciltli basmıyor. Yayın evinin okurları bu beyaz kapaklar için yıllardır mücadele ediyordu resmen. Sonunda başarmışlar. Üzerine bir de bu kadar kitabı ciltli basmazlar diye düşünüyorum.

Not: Şahsen beyaz kapakları hiç sevmiyorum :sweat_smile:

Neredeyse 5 yıl olmuş beyaz kapakları bırakalı.

1 Beğeni

Aslında her yayınevinin klasikler için belli bir renk tonu olsa süper olurdu. Ben can yayınlarını alıyordum orwel dışında heralde klasikleri ordan artık tamamlarım ciltsiz olsa bile. Tasarımı bana harika geliyor.

1 Beğeni

özel baskısı çıkıyormuş. Edit : 3 kitap bir baskıda heralde.

3 Beğeni

Üzerinde fotoğraflar olan kapaklara göre çok daha güzeller bence. Fiyatlar da gayet iyi.

7 Beğeni

George Orwell - 1984 kitabının da kutulu versiyonunun bandrolünü almışlar.

3 Beğeni

Beyaz kapaklarını iptal etmelerine baştan beri karşıydım. Kitapçıya girdiğimizde beyaz sırt ve altta kalp işareti doğrudan Can yayınları olduğunu belli ediyordu. Kullanılan kapak resimleri de çok kaliteliydi. Sonra kapak tasarımları değişmesiyle kapak resimleri de bir garip ve itici oldu.

Neyse en azından Can okurları klasikleri kurtarabildi. Okuyucu geri dönüşleri demek ki baya etkili oldu.

8 Beğeni

Geri dönüşün yanında iş bankası ve iletişim klasikler de piyasayı ele geçirdi bence. Bu geri Can yayınlarını da piyasaya sokacaktır.

1 Beğeni

Umarım yeni bir kapakla çıkar karşımıza. :yum:

2 Beğeni

İletişim, en güzel kapaklara sahip klasiklerde, ancak yayın politikaları, fiyatlarının yüksek oluşu ve indirim dönemlerinde yaptıkları cimri indirimlerden dolayı klasiklerde tercihim İş Kültür yayınlarına döndü benim. Uygun fiyat ve çevirilerine duyduğum güven bunda etmen.

Dediğiniz gibi Can yayınları piyasaya hakimken, özellikle İş Kültür Yayınlarına meydanı bıraktılar. Banka destekli bir yayınevi de bu asisti kaçırmaz tabi.

3 Beğeni