Yeni Kitap Haberleri

(M. Ihsan Tatari) #123

Lovecraft, Sherlock Holmes, Drakula vs ve çok eski olduklarından telifleri düşen, isteyenin istediği gibi basabildiği diğer klasik kitapları (Dostoyevski, Dumas) alırken yayınevi ve çevirmen isimlerine dikkat edin derim.

My eyes, MY EYEEEES!

(Abdullah ATICI) #125

İthaki baskıları alım listemde olmasına rağmen sürekli gözüme takılmaya başladı hocam. Şu ekonomik buhranda kendimi dizginlemem gerekiyor. Ancak bunu nedense forum üyeliğimden beri yapamaz oldum :smiley:

(Abdullah ATICI) #126

Kitaplar baskıdan çıkmış. Önümüzdeki hafta dağıtımı yapılacakmış :wink:

(Hüseyin gök) #127

Hepsi birdenmi Yapılacak dagıtımı?

(Abdullah ATICI) #128

Söylenen fotoğrafta görünen kitapların baskıdan geldiği. Aynı tepki bende de oluştuğu için sordum. Cevap bekliyorum :slight_smile:

(Serhat) #129

Yakında çıkacak bir kitap. Ancak hiç bir yerde bu kitap hakkında bilgi bulamadım. Bilen var mı

(Emre Aygün) #130

Sanıyorum ki bu kitap. Dizisi de geliyor ya.

Doğan Kitap kadar itici bir yayın grubu yok bence. Umarım sevdiğim tarzlara, yazarlara daha fazla bulaşmazlar…

(Hazal Çamur) #132

Terry Pratchett’a dair güzel haberlerle geldim :slight_smile:

Kaynak: Delidolu 2019 kataloğu

Yukarıda yazılmış, bu George R. R. Martin’in Nightflayers adlı eseri. GRRM nightflyers novellasını ilk olarak 1980 yılında bir dergide yayınlıyor, daha sonra novellayı geliştirip ayrıntılı hale getiriyor ve önce Songs the dead men sings (1983), sonra da aynı adlı Nightflayers (1985) hikaye derlemelerinde yayınlıyor. Hikayenin Netflix’e dizi olarak uyarlanmasının etkisiyle, 1985’te yayınlanan ve içinde 6 hikaye bulunan derleme bu yıl Nightflyers & Other Stories adıyla yeniden basıldı. Ayrıca bu yıl sadece Nightflayers hikayesinin kendisi illüstrasyonlu ayrı bir kitap olarak basıldı.

Üstteki illüstrasyonlu versiyon, alttaki ise hikaye derlemesi.
İkincisinin içinde şu 6 hikaye var;
“Nightflyers”
“Override”
“Weekend in a War Zone”
“And Seven Times Never Kill Man”
“Nor the Many-Colored Fires of a Star Ring”
“A Song for Lya”

Biraz karışık oldu ama anlatabildim sanırım.
Bir de acaba bakalım Doğan Kitap hangisini basacak.

Kitap haberi değilde, yeni site haberi diyebiliriz :slight_smile: idefix’in tasarımı değişmiş. Güzel olmuş, ben beğendim :+1:

Ben şu an girdiğimde hala eski tasarım görünüyor.

Böyle olmuş.

Bu arada üstteki görseldeki Enformasyon kitabıda %82 indirimle 7.90TL’ye inmiş. İlgilenen var ise fiyatı çok iyi.

Güncelleme bölge bölge geliyor sanırım :smiley:
Bu arada hizmet kalitesi değişmeden arayüzün değişmesi çok gereksiz olmuş.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #138

Bende 20 tanesinin verdim siparişini bugün. Asayiş Berkemal kalmış ondada 2 gün yazıyordu temin süresi diğerlei paketlenmiş.:+1:t6: Babilde güzel indirimi kaçırmayayım dedim. Anca okurum bu kitaplar çıkana kadar. Artık tek tek çıktıkça veririm sipariş. :grin:

(Turgay) #139

Babil’den Monte Cristo Kontu Ciltli sipariş ettim.Ertesi gün kargoladılar.Kitapyurdu’nda ki İskandinav Mitolojisi hala bekleniyor diyor.

(Alper) #140

Babil genelde stoklu çalışıyor. Dün gece ben de hediye olarak vermek için neil gaiman öyküler den 3 tane aldım. Bugün kargoya vermişler.

(Emre ) #141

(Doğan Can Urul) #142

Meraklısına, Alfa’dan iki Tenten daha gelmiş. Toplam 6 adet oldular.