Yeni Matrix Filminden Beklenen Fragman Geldi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Matrix 4: Resurrections Fragmanı Yayınlandı – Kayıp Rıhtım

image

Matrix 4: Resurrections fragmanı paylaşıldı. Uzun süredir ikonik yapım için beklenen ilk tanıtım böylece yayınlanmış oldu. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, yeni oyuncular ile bir kez daha sahneye çıktılar. The Matrix serisinin merakla beklenen dördüncü filmi, yönetmen Lana Wachowski’nin önderliğinde geri dönüyor. Yapım The Matrix Revolutions ile 2003’te sona eren orijinal üçlemenin yaklaşık yirmi yıl… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Yanıyorsun Fuat abiiii

Mimar kızmasın ama -hala feci bir haypın içinde olmama rağmen- fragman beklediğim gibi olmamış gibi geldi. Sanki çok fazla şey göstermişler gibi. Aşina olduğumuz aksiyon yine tavan yapacakmış gibi duruyor. İlk filmin muhteşemliğini beklemiyorum tabii ki fakat ilk fragmanda işin felsefesine dair pek bir şey göremedim. Ve Matrix’ in yeşil kodları adına o müzik nedir öyle? Ben o şarkıyı Sucker Punch’ tan hatırlıyorum, yapmayın. Matrix demek rock, metal, tekno demek. Neyse aralık gelsin. :smiley:

neo gif

2 Beğeni