Yeni Mortal Kombat Filmi İçin Çalışmalar Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/yeni-mortal-kombat-filmi/Adını tüm dünyaya duyurmuş başarılı oyun serilerinden Mortal Kombat için yeni film hazırlıklarına başlandı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Tamam ilk Mortal Kombat filmini ayıla bayıla izledik, çıldırdık, süperdi ama lütfen filmde turnuva falan olmasın. Farklı bir konsept bulun. Dövüş oyununu filme aktarıyoruz diye illa turnuva veya dövüş olmak zorunda değil. :smiley:

Bu oyunda; Scorpion ile Subzero arasındaki husumet herkesin merak konusu bence. Bu konu üzerinden gitseler çok hoş olurdu. Arada diğer karakterleri de gösterirler filan ne bilim işte :smiley:

Turnuva değilde dövüş olmak zorunda sanki. Oyunların hikayesi karmakarışık olsa da temelde Usta adını hatırlamadığım bunları dövüşe zorluyordu sanki. Bu herif bunları tutsak etsin sonrası şamata. Gerçek bir hikayeye ihtiyaç bile yok.

Daha çok para kazanmak için kişisel hikayelere yönelmeliler bence. Önce önemsiz bir iki karakterin filmi gelsin. Sonra Sub-Zero Scorpion husumeti anlatılsın. Ardından da Scorpionun kötü adamın kuklası olduğu anlaşılsın ve büyük mortal kombat turnuvasına yol açılsın. Mis gibi olur bence. Muhakkak sib-nematik evren yapmak isteyecekler. Hem filmleri türleri de farklı olur. Savaş filmi de çekersin, dövüş filmi de, alakasız mitoloji filmi de.

Eğer yetkililer bunu okuyorsanız bana ulaşın :grin:

1 Beğeni

Başka bir başlık altında da paylaşmıştım. Bu tema hoşuma gitmişti.

1 Beğeni