Yeni Star Wars Romanı, Obi-Wan Kenobi'nin Cinsel Kimliğini Biseksüel Olarak Güncellemiş Olabilir

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/obi-wan-kenobi-biseksuel-kimlige-olabilir/

image

Obi-Wan Kenobi, Star Wars dünyasının edebiyat macerasında yoluna biseksüel bir cinsel kimlikle devam edebilir. Kiersten White’ın yeni Yıldız Savaşları kitabı Padawan, karaktere dair yeni detayları ortaya çıkartıyor. Star Wars Obi-Wan Kenobi karakterinin cinsel yönelimi konusunda yeni bir bilgi vermiş olabilir. Kiersten White’ın yeni Star Wars romanı Padawan, Obi-Wan’ın biseksüel olabileceği sinyallerini veriyor. Padawan romanı Yıldız… (DEVAMI…)

Saçmalamada sınır tanımıyorlar.

6 Beğeni

Star wars yıllar önce öldü. Şimdi cesetinin üzerinde tepiniyorlar.

2 Beğeni

May the force be sex you el-padawan

2 Beğeni

Buna en çok kişi Satine olacak.

Ulan,bakın Obi-Wan jedi order a o kadar sadık bir insan ki Satine ile bile yakınlaşmak onun için bir sınavdı sonra da Anakin ve Leia’yı izledi senelerce.Bu adamın biseksüel olup olmaması ne fayda evrene ve bize?Soruyorum sadece.

2 Beğeni

Biseksuel ama siyahi değil. Ne yani biseksuel sadece beyazlar mi olabilir? Neden bu beyaz üstünlüğü?Kınıyorum! Lütfen Obi siyahi, asya kökenli, biseksuel ve ameliyatla erkek olsun.

5 Beğeni

Arkadaşlar bu konuda herhangi bir negatif görüş bildiren herkes aşırı sağcı, kadın ve LGBTİ düşmanı, nefret söylemlerinin görünürlüğüne destek verenlerdir. Haberiniz olsun. :joy:

4 Beğeni

Sevdiğim karakterlerin zaman içinde değişime uğramasını sevmiyorum.

Aklıma bu alıntı geldi.

Ablacım güç öyle bir şey değildi ya, bu evren böyle bir şey değildi. Bu çocukları bebeyken tapınağa aldılar, galaksinin en katı disiplinini dayadılar da jedi yaptılar. Bunların aklı fikri şeylerine kaymıyor, aşna fişne yok bunlarda :smiley: . Anakin veledini bebeyken alıp eğitemiyorlar da ondan aklı uçkuruna kayıyor yani hadi geçmiş kitapları okumuyorsunuz açıp 2 saat filmleri de mi izlemeden kitap yazıyorsunuz anlamadım ki :joy:.

7 Beğeni

Edin edin onunda içine edin

Bu türden tahrifler benim için artık alay konusu olmaktan çıkıp iyiden iyiye can yakıcı olmaya başladı. Arkadaş size ne adamın cinsel tercihlerinden? Ne halt etmeye gereksiz yere ortalık karıştırır durursunuz?
McGregor ne der bu işe bilemem de, koskoca Sir Alec Guiness’in kemiklerini sızlattınız, mezarında ters döndürdünüz adamcağızı Allah’ınızdan bulun.