Yeni Tasarımda Karşılaştığımız Sorunlar

Bu konuyu yeni tasarımda karşılaştığımız ufak çaplı sorunları yazalım, sitenin gelişmesine yardımcı olalım niyetiyle açtım. (Bakındım fakat benzer başlık göremedim, var da göremediysem ayıp bana.) Doğrudan mesaj göndermek de bir seçenekti ama aynı şeyler için mükerrer mesajlara sebep olmamak için burayı kullanabiliriz diye düşündüm.

Efendim, ilk etapta @hanci nin direktiflerinde anket oluşturma görevini yapamadım. Çarkı tıkla ve anket oluştur demesine rağmen çarkta öyle bir seçenek göremedim. poll komutuyla denediğimde de (kedi ve köpek örneğinde) en az iki seçenek sunmalısın hatası verdi. Sanırım küçük bir sorun var orada sayın @magicalbronze

3 Beğeni

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

2 Beğeni

Şöyle gözükmeli. Tekrar kontrol edebilir misiniz?

Free User / Premium User farkı sanırım :smiley:

deneme

1 Beğeni

Ahahaha. 75 kuruş farkla büyük boy üyelik verelim size.

Bakalım neden böyle oldu :thinking:

6 Beğeni

Bir çıkış yapıp tekrar girerek deneyebilir misiniz?

Evet, kapa aç diyoruz bir nevi :slight_smile:

2 Beğeni

Kapat aç tekniğinin çözemediği sorun yok :slight_smile: Sorun çözüldü, ben mutluyum, hancı mutlu.

5 Beğeni

Telefonun ana ekranına eklediğim kısayol ile facebook seçeneğiyle giriş yapmak istediğimde ‘üzgünüz hesabınız doğrulanırken bir hata oluştu. Doğrulama işlemini onaylamamış olabilir misiniz?’ diyor nedense. Var mı bir çözümü?

Dilediğimiz rozeti öne çıkarmaya veya sergilemeye yaradığını düşündüğüm kısımda herhangi bir seçenek görememem normal midir @Firtinakiran @magicalbronze ?

Öne çıkan rozetler belirli durumlarda alınabilen bir özellik. Haliyle öncelikle tayfa seviyesine ulaşmanız gerekmektedir :slight_smile:

1 Beğeni

@Firtinakiran Şu yaptığım her eylemde aldığım bildirimleri kapatmamın yolu var mı? İlk beğeni, ilk alıntı gibi olanlardan bahsediyorum. Kendimi yıllardır bildiğim bir oyunun Tutorial kısmını bir türlü geçememiş gibi hissediyorum. : )

Bunlar rozet bildirimlerimiz. Sadece rozetler için mi diyorsunuz? Ama başta sık gelmelerine karşın geldiğiniz noktada daha az gelecektir.

Ben sağ üstte çıkan tüm bildirim tipleri için genel bir bilgi vereyim:

Bunun dışında her tür bildirimin ayarını şuradan yapabilirsiniz:

Profil → Tercihler → Bildirimler → Beğenildiğinde bildir (Buradan seçin)

Ayrıca,

Profil → Tercihler → Bildirimler -->Girdiğim konuları otomatik olarak takip et

Profil → Tercihler → Bildirimler → Bir konuya yazdığımda, o konuyu şuna ayarla

Dahası,

Profil → Tercihler → E-postalar

Buralardan bildirimleri ayarlayabilirsiniz.

1 Beğeni

O ayarları yaptım zaten. Ben rozet bildirimlerini kapatmak istiyorum. Önemli bir şey değil gerçi sadece kapatabilsek güzel olurmuş.

Rozet bildirimleri her daim gelen bir şey değil aslında. İlk başta birçok şey yaptığınız Için biraz fazla gibi gelebilir ama sonrasında zaten sadece normal mesajlarla ilgili olacak bunlar.

1 Beğeni

Mobilde ve masaüstünde görsellerdeki gibi bir sorunum var. Linkten asıl siteye gittiğimde herşey doğru fakat “devamını görüntülediğimde” soru işaretleri kaplıyor yazıyı. Mobilde opera, masaüstünde firefox kullanıcısıyım.

Merhaba,

Evet, FantastikCanavarlar.com sitesinden gelen haberlerde böyle bir sıkıntı oluşuyor maalesef. Çözmeye çalışıyoruz. KayipRihtim.com ve OykuSeckisi.com’da böyle bir sorun bulunmamaktadır, FanCav’da ise tema diliyle alakalı bir sorun olduğunu düşünüyoruz.

Çözünce buradan bilgilendirme yapacağız.

Selamlar.
Bu belki sadece benimle ilgili bir şey olabilir ama kısaca bahsedeyim. Safari üzerinden foruma girdiğimde belli bir noktadan sonra mesajları aşağı doğru takip edemiyorum, sayfa beni yukarı atıyor, Chrome’daysa böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Acaba nedeni ne olabilir?
Not: Mac üzerinden giriyorum bu arada ve mesajları takip ederken “J/K” kısayol tuşlarını kullanıyorum.

İyi günler. Forumda açtığı konulardan yada yazdığı yazılardan hoşlanmadığımız bir üyeyi, yadıklarını ve açtığı konuları göremeyeceğimiz şekilde bir engelleme seçeneği bulunuyor mu? Araştırdım ama “engelle” gibi bir seçenek göremedim.

2 Beğeni

Tercihler bölümünün yan tarafında bildirimler var, tıkladığınız zaman açılan pencerede ikinci kez bildirimleri tıkladığınızda, en allta ‘Kullanıcılar Susturuldu’ diye bir bölüm var. O kısımdan yapıyorsunuz diye düşünüyorum ama hiç denemedim, özel mesajları mı engelliyor sadece emin değilim.

Merhabalar, foruma kısa bir süre önce üye oldum ama ısınamadım ve hesabımı silmek istiyorum nereden yapabileceğimi bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?